/10

Zorlu Kaçış izle

1970'li yıllarda erken yaşta evlenen ve çocuk sahibi olan bir kadın, kocasının yasadışı işleri yüzünden kaçmak zorunda kalır. Tehlikeli adamlar kocasının ve kendisinin peşindedir. Bu durumda küçük bebeğini kurtarmak için kaçan genç kadın, yalnız başına zorlu bir mücadeleye girişecektir. Eli silahlı suçluların takibi altındaki genç kadın, kendisi ve bebeği için büyük fedakarlıklar yapmak zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 95
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bir tutam aclik izle
Bir Tutam Açlık izle (2021)

/10

Birbirlerine tutku ile aşık olan ve güzel bir evlilikleri olan Maggi ile Carsten çifti, aynı zamanda iki meslektaştır. İkisi de çok başarılı ve tecrübeli yemek uzmanı olan çift, hayallerini gerçekleştirmek için zorlu bir yola gireceklerdir. Mutfak dünyasını en yüksek ödülünü almak için beraber çalışmaya başlayan çift, bu ödül ve kariyerleri için hayatlarındaki şeyleri feda etmekten çekinmeyeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Malcolm ve Marie izle (2021)

/10

Başarılı ve geleceği parlak olan genç bir yönetmen, yeni filminin galasına katıldıktan sonra kız arkadaşı ile birlikte eve döner. Birbirine delicesine aşık olan ikili, yorucu ve dayanılmaz bir günün ardından evlerinde baş başa kaldığında birbirlerini adeta yeniden tanıyacaktır. Aralarında başlayan ufak çekişme; yerini psikoloji, dram ve romantizm dolu kavgaya bırakacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Infamous izle (2020)

/10

Henüz genç ve birbirlerine karşı tutkulu aşık olan Dekan ve Arielle, yaşadıkları zorlu süreçler yüzünden kötü yollara sapmışlardır. Hayatlarını yaptıkları soygunlardan kazanan Dekan ve Arielle, yaptıkları bu soygunları sosyal medyada paylaşmalarının ardından popüler hale gelmişlerdir. Şöhret, para ve suç dolu bir hayat yaşayan iki aşık, bu durumun beklenmedik olaylarıyla karşılaşacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.