/10

Zindan Adası izle

1954 senesinde ülkenin en büyük faaliyet gösteren akıl hastanesi Aschecliffe, ufak bir adaya inşa edilmiş oldukça sıkı güvenlikli bir hücre hastanesidir. Ancak son dönemde bir kadın mahkumun, esrarengiz bir şekilde hapishaneden kaçması tüm ülkeyi ayağa kaldıracaktır. İmkansızı gerçekleştiren kadın, yetkilileri harekete geçirecek ve bölgeye bu firarı araştırmak için profesyonel bir dedektif görevlendirilecektir. Ancak dedektif, araştırmalarını derinleştirdikçe daha karanlık olaylara ve akıl almaz gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 19
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Jolt izle (2021)

/10

Bir tür öfke hastalığına sahip olan genç bir kadın, öfkesini ve içerisindeki şiddeti kendisi için tasarlanmış bir tür elektrikli tedavi sayesinde dindirmektedir. Aşırı şiddet yanlısı ve öfkeli olan bu kadın, topluma ayak uydurmaya çalışmaktadır. Ancak çok sevdiği sevgilisine düzenlenen suikastın ardından artık öfkesini kontrol etmek istemeyen genç kadın, sevgilisine bunun yapanlardan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Kızıl Gökler izle (2021)

/10

Ender bir hastalığa sahip olan Nadja, ameliyat olmak üzere oğluyla birlikte Amerika'ya doğru yola çıkar. Ancak uçak tam da okyanusun üzerindeyken bir grup terörist tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında tek amacı oğlunu korumak olan Nadja, oğlunu korumak için sahip olduğu hastalığın gücünü kullanarak harekete geçmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Cerebrum izle (2021)

/10

Sevgilisi ile güzel bir hayat yaşayan Tom, bir bilim adamının çağrısına kulak vererek yeni geliştirilen bilimsel bir deneye denek olarak katılır. Deneyde, insan hafızası yedekleme ve aktarma üzerine çalışılmaktadır. Ancak işler bununla sınırlı kalmayacaktır. Kendisini işlemediği bir suçtan dolayı kaçak bir halde bulan Tom, silinen hafızasıyla yüzleşmek ve her şeyi tekrar düzeltmek için savaşmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.