/10

Z izle

Bir ailenin 8 yaşındaki erkek çocuğu, diğer tüm çocuklara göre farklı ve tuhaf bir yapıya sahiptir. Çocuğun hiç arkadaşı olmayan ve sürekli tuhaf davranmaktadır. Bu yüzden oldukça endişeli olan annesi, psikologlardan yardım almaya çalışmaktadır. Ancak son zamanlarda genç çocuğun davranışları iyice kötüye gitmeye başlamaktadır. İşlerin kötüye gitmesiyle şaşırtıcı ve akıl almaz gerçeklerle karşılaşan anne, hayatının en büyük kabusunu yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 541
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
pahanhautoja izle
Pahanhautoja izle (2022)

/10

Sosyetik ve tuhaf bir ailenin genç bir kızı olan Tinja, oldukça iyi bir jimnastikçidir. Ancak ne kadar çalışırsa çalışsın bir türlü ebeveynlerini memnun edemeyen Tinja, içine kapanık bir hale gelmiştir. Bu yüzden bulduğu tuhaf bir yumurtayı en yakın arkadaşı gibi görüp ona iyi bakmıştır. Ancak yumurta kırıldığında içinde çıkan şey tüm ailenin kabusu olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

white zombie izle
White Zombie izle (1932)

/10

Sevdiği kadının başka bir adamla evlenmesini engellemek isteyen genç bir aşık, bir cadıdan yardım isteyecektir. Ancak bu durumu kendi çıkarlarına kullanmak isteyen acımasız cadı, kadını düşünemeyen ve duyguları olmayan yaşayan bir ölü köleye dönüştürecektir. Sevdiği kadın artık bir zombi olan genç adam, onu kurtarabilmek için mücadele etmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

evdeki ciglik izle
Evdeki Çığlık izle (2020)

/10

Karısı trajik bir trafik kazasında kaybeden acılı bir baba, otizm hastası olan genç kızıyla yapayalnız kalmıştır. Genç kızının ilerleyen hastalığıyla başa çıkmaya çalışan baba, korkunç bir gerçekle karşılaşacaktır. Kızının yaşadığı durumun büyülü bir ruhani varlıkla alakalı olduğunu öğrenen baba, tek ailesi olan kızını kurtarmak için amansız bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.