/10

Yıldız Savaşları 1: Gizli Tehlike izle

Uzun süredir uykuda olan Sith, en sonunda uyanmıştır. Eskiden çok güçlü bir kudrete sahip olan Sith'in elinde artık hiçbir şey kalmamıştır. Eski günlerindeki gibi tekrardan büyük bir güç sahibi olmak isteyen Sith, işe koyulmuştur. Bu sırada tutsak olan iki Jedi, kendisini hapseden gücün elinden kurtularak kaçmayı başarmışlardır. Ortaya çıkan Sith'i durdurmak isteyen iki Jedi, kaçışları sırasında genç bir çocukla karşılaşmıştır. Büyük bir potansiyel barındıran bu çocuk ve iki Jedi, güçlerini birleştirerek beraber hareket etmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 192
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the icebreaker izle
The Icebreaker izle (2016)

/10

Antartika buzul denizinde yük gemilerine yol açan bir buz kırma gemisi, ilerlediği rotasında büyük bir buz dağıyla karşı karşıya kalır. Manevra şansı olmayan ve devasa buz dağıyla çarpışmak üzere olan gemi mürettebatı, büyük bir felaketi önlemek için mücadele verecektir. Ancak bu mücadele daha büyük felaketlere yol açacaktır ve gemi, ölümcül bir tuzağa sürüklenmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Harika Çocuk izle (1995)

/10

Diğer insanlardan farklı olan Jeremy, henüz çocukluğundan itibaren görünüşü ve düşüncesi yüzünden sürekli dışlanmaktadır. Bir mucize eseri doğuştan süper güçlere ve zekaya sahip olan Jeremy, bir o kadarda şanssız bir insandır. Ailesinin tüm fertlerini kaybeden ve tek kalan Jeremy, kendisini insanlara farkındalık yaşatmak ve hayatları güzelleştirmek için için adayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

super kopek ve turbo kedi izle
Süper Köpek ve Turbo Kedi izle (2019)

/10

Yanlışlıkla geleceğe gitmeyi başaran evcil bir kahraman köpek, insanların hayvanları artık sevmediği bu dünyada yapayalnız kalmıştır. Eve dönmenin çarelerini arayan kahraman köpek, serseri bir kanunsuz sokak kedisiyle tanışır. İkili, hayvanların artık sevilmediği ve yer bulmadığı bu dünyada gelecekleri için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.