/10

Yesterday izle

Sıradan bir hayat süren Jack, ufak müzisyenlik yetenekleriyle yaşamına devam etmekte ve her zaman ünlü bir şarkıcı olmanın hayalini kurmaktadır. Jack, her akşam olduğu gibi bisikletiyle eve gidiyordur ancak trajik bir trafik kazası geçirir. Hastanede gözünü açtığında ise iki dişi yoktur ancak çok şey kazanacaktır. Çünkü efsane The Beatles grubunu dünya üzerinde silinmiştir ama şarkılarını sadece Jack bilmektedir. O efsane grubun ünlü şarkılarını Jack'den başka bilen yoktur ve o şarkıları söyleyerek kısa sürede dünyaca ünlü bir hale gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 213
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
long story short izle
Long Story Short izle (2021)

/10

Hayatının en güzel günlerini yaşayan Teddy, yeni tanıştığı bir kızla sevgili olmuş ve evlenmiştir. Ancak evlendikleri günün ardından sabah uyandığında tam 1 yıl geçtiğini fark eder. Hiç yaşamadığı ve neler olduğunu bilmediği 1 yılın ardından hayata devam etmeye başlayan Teddy, tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaktır ve değişmiş yeni hayatını yavaş yavaş keşfedecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

blackpink the movie izle
Blackpink: The Movie izle (2021)

/10

Çıkışlarının başından beri dünyada büyük ses getiren Blackpink grubu, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa isimli genç Koreli kız şarkıcılardan oluşmaktadır. Kore Pop müziğinin önemli bir parçası haline gelmiş Blackpink grubu, sayısız başarıya imza atmıştır. Ancak müziğin ardında birde hiç bilmediğimiz arka planda yaşanan olaylar ve şarkıcıların özel yaşamları vardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Happily izle (2021)

/10

Tutkulu ve birbirlerine delicesine aşık olan Tom ve Janet çifti, güzel bir evlilik geçirmektedirler. Ancak ufak aksilikler ve hatalar sonucu bir cinayetle karşı karşıya kalan çift, birbirlerine karşı soğumaya başlayacaklardır. İşledikleri suçtan kaçmaya çalışan çift, olaydan ne kadar uzaklaşmak isteseler de birbirlerine karşı bir psikolojik savaşa girişeceklerdir. Bu cinayet çiftin evliliği hatta birliği bozarak birbirlerine düşman hale getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.