/10

Yeşil Rehber izle

Türkçe Dublaj İzle Türkçe Altyazılı İzle

İtalyan kökenli asabi bir adam olan Tony, ailesine bakabilmek için bir çok işte çalışmış ancak çoğunda başarısız olmuştur. En sonunda ünlü bir piyanistin şoförlüğünü yapmak üzere bir iş bulmuştur. Siyahi bir Amerikalı olan bu piyanist, işini ve hayatını çok profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Tony, bu piyanistin turne boyunca şoförlüğünü yapacak ve ona eşlik edecektir. Hayatında başarısız olan Tony, bu yolculuk sırasında çok şey öğrenecek ve birlikte çok fazla şey yaşayacaklardır. Ancak en önemlisi yaşadıkları ve yaptıklarından ders çıkaracaklardır. Green Book aynı zamanda en yüksek puanlı filmler listesindedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 204
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
liseli polisler izle
Liseli Polisler izle (2012)

/10

Göreve yeni atanmış çaylak polisler Schmidt ve Jenko, çok sıkı iki arkadaştır. Çıktıkları ilk operasyonda işleri berbat eden Schmidt ve Jenko, basit gibi görünen gizli bir uyuşturucu operasyona gönderilir. Amaçları uyuşturucu satışı yapılan bir liseye öğrenci gibi girmek ve istihbarat toplamaktır. Ancak görevlerinin dışına çıkan Schmidt ve Jenko, büyük bir uyuşturucu çetesiyle karşı karşıya kalacaktır. Kendilerini kanıtlamak isteyen Schmidt ve Jenko, uyuşturucu çetesini çökertmek için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kiminle evlendim izle
Kiminle Evlendim izle (2010)

/10

Keyfine düşkün ve gönlünü çabuk kaptıran Jen, büyük bir hayal kırıklığıyla biten ilişkisinin ardından biraz kafa dinlemek üzere Fransa'da tatile çıkar. Bu tatil esnasında Spencer adındaki gence aşık olmuştur. Aşkından neredeyse kör olan Jen, Spencer'ı henüz tanımadan evlenmiştir. Tatil bittiğinde ve çift normal yaşamlarına döndüğünde ise Jen hayatının şokunu yaşayacaktır. Çünkü Spencer uluslararası işler yapan bir kiralık katildir. Aşık olduğu adamın bir katil olduğunu öğrenen Jen için işler hiçte yolunda gitmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

senin icin cildiriyorum izle
Senin İçin Çıldırıyorum izle (2021)

/10

Adri ve Carla, bir gece kulübünde tanışmalarının ardından beraber eğlenceli bir tek gecelik ilişki yaşarlar. Bu gecenin ardından Adri, eski tempolu çalışma hayatına geri dönmüş ve Carla'yı neredeyse unutmuştur. Ancak Carla ise Adri'ye güçlü duygular hissetmeye başlamıştır. Neredeyse takıntılı bir aşık olan Carla, Adri ile tekrar bir araya gelmek ve ciddi bir ilişki yaşamak için elinden geleni yapmaya başlayacaktır. Carla'nın Adri'yi elde etme çabaları eğlenceli ve komik bir maceraya dönüşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.