/10

Yakari izle

Türkçe Altyazılı izle Fragman

Kabilenin huysuz atı olan Küçük Şimşek, her ne kadar hızlı bir at olsa da sürekli kaçmaktadır. Kabilenin genci Yakari, kaçan Küçük Şimşek'in peşinden giderek onun sorununu anlamak üzere yola çıkar. Yaşadıkları maceralar sonucunda arkadaş olan Yakari ve Küçük Şimşek, iyi anlaşmaya başlamıştır. Ancak başlarını belaya sokan ikili, bu beladan kurtulmak için zorlu bir macera yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 66
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Moonbound izle (2021)

/10

Yeni evlerine taşınan Peter ve küçük kardeşi Anne, yeni evlerine ve hayatlarına alışmaya çalışmaktadır. Ancak büyük bir şanssızlık sonucu Anne, Ay Adam tarafından kaçırılmıştır. Kardeşini kurtarmak için onun peşinden giden Peter, Ay'da kalmıştır. Burada yeni arkadaşlar edinen ve kardeşini kurtarmak için Ay Adamı yenmesi gereken Peter, Anne'yi kurtarmak için çıktığı bu yolda Ay Adamın acımasız planını öğrenir ve onu durdurmak için elinden geleni yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

One Step From Me izle (2021)

/10

Rutin ve sakin bir hayatı olan Tatiana, maalesef son ilişkisinden oldukça büyük bir hasar almıştır. Ancak işleri düzene sokarak hayatına devam etmesi gerektiğini bilen Tatiana, biraz kafa dinlemek için Kosta Rika'ya tatile çıkacaktır. Bu tatilde ise unutulmaz maceralar yaşayan Tatiana, güzel tecrübeler edinecek ve yeni insanlarla tanışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

suicide squad gercek kotuler izle
Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle (2016)

/10

Acımasız ve gizemli bir kötü, tüm dünyayı felakete sürükleyerek insanlığı yok etmeyi amaçlamaktadır. Planı öğrenen ve harekete geçen devlet yetkilileri, bu zorlu düşmanla baş etme konusunda oldukça başarısız kalmışlardır. Bunun üzerine isteksiz ancak başarı oranı yüksek bir planı devreye sokarlar, hapsedilmiş ölümcül kötülerle bir anlaşmaya varacaklardır. Bu hapsedilmiş kötülerden oluşan ekip, simdi ise özgürlüklerine kavuşmak ve rahat bir hayat yaşamak için dünyayı kurtarmak üzere harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.