/10

Yakalandın izle

Çocuklarından beri sıkı dost olan beş arkadaş, ömür boyunca birbirlerini unutmayacaklarına ve ayrılmayacaklarına söz verirler. Bunun için yaşları kaç olursa olsun yılın belirli bir tarihinde başlayan ve herkesin katılmak zorunda olduğu yakalamaca oyunu düzenlerler. Tüm arkadaşlar söz vermiştir ve her sene aynı tarihte oyun oynanmaya başlamıştır. Arkadaşlar kendilerini bu oyuna o kadar çok adamışlardır ki yazılı kurallar ortaya çıkartmışlar ve sırf bu oyun için eğitim almışlardır. Ancak bu seneki oyun diğerlerinden biraz farklı ve çılgınca olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 212
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
snatch izle
Snatch izle (2000)

/10

Pek çok kirli işe bulaşmış ve suç işlemekten çekinmeyen 6 kişilik amatör bir soyguncu ekibi, Londra'ya gelecek olan paha biçilemez bir elmasın peşine düşecektir. Suç işleme ve kavga konusunda profesyonel olan bu ekip, soygun sırasında beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır. Başlarını hiç tahmin edilmeyecek kadar büyük belaya sokan ekip, bu beladan kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ghost town izle
Ghost Town izle (2008)

/10

İnsanları umursamayan ve sıradan bir hayatı olan Pincus, bencil ve yalnız bir insandır. Ancak tuhaf bir olay sonucunda fantastik bir yetenek kazanır. Ölmüş ancak hala aramızda yaşayan hayalet insanları görebilen ve onlarla iletişim kurabilen Pincus, bu mucizevi ancak can sıkıcı özelliği sayesinde hayattın ve yaşamın gerçek amacını anlamaya başlar. Artık tek yapması gereken hayalet dostlarının yardımıyla hayatını düzene sokmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

yalanin icadi izle
Yalanın İcadı izle (2009)

/10

Henüz yalan diye bir kavramın olmadığı bir dünyada Mark adındaki başarısız bir yazar, hayatını ve kariyerini üst noktalara çıkartmak için yalanı kullanmaya başlar. Yalan söyleyerek istediği her şeyi yapabileceğinin ve elde edebileceğinin farkına varan Mark, kendi çıkarları için yalan söyleyerek fantastik bir hayat yaşamaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.