/10

William izle

Doktor Julian ve Barbara çifti, günümüze kadar doğal yollarla korunarak ulaşmış 200 bin yıl önce yaşayan bir insan bedeni üzerine deney yapmaktadırlar. Ancak ikisinin de aklında daha büyük bir şey vardır. Ellerindeki eski insan bedeninden aldıkları DNA'ları kullanarak hamile kalmaya çalışmaktadırlar ve amaçlarına ulaşmışlardır. William adını verdikleri bu insan, günümüz insanlarından farklı gözükmektedir. Türünün tek yaşayan örneği olan William, atalarının yaşadığı dünyadan çok farklı bir dünyada yaşamaya ve ayak uydurmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 403
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
babil izle
Babil izle (2022)

/10

Dünyadaki film popülerliğinin artması ve film sektörünün devi olan Hollywood'un ilk yükselmeye başladığı dönemlerde, pek çok karakter Hollywood'un gücü sayesinde zirveye ulaşmış ve hayatlarının en gösterişli dönemlerini yaşamaya başlamışlardır. Ancak hırslarına ve açgözlülüklerine yenik düşen ünlü oyuncular, hızlı yükselişlerinin ardından düşüşlerini de yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kemikler ve her sey izle
Kemikler ve Her Şey izle (2022)

/10

Tuhaf ve psikolojik sorunlar yaşayan Maren, toplum tarafından yargılanan ve dışlanan genç bir kadındır. Kendisi gibi hayatı pek düzgün olmayan Lee ile tanışan Maren, sonunda ruh eşini bulduğunu düşünmektedir. Farklı karakterlere ve geçmişe sahip olan Maren ve Lee, yan yana uzun bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korsaj izle
Korsaj izle (2022)

/10

Elisabeth, güzelliği ve ihtişamı ile bütün dünyayı etkileyen Avusturya İmparatoriçesiydi. Ancak 1877 yılında Noel öncesi tam 40 yaşına girmiş ve artık resmi olarak bile yaşlı sayılmaya başlamıştır. Bu durumdan dolayı pek hoşnut olmayan İmparatoriçe, halkına ve dünyaya karşı imajını korumak için farklı girişimlerde bulunacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.