/10

Wander izle

Kızın trajik bir cinayet kurban gitmesinin ardından ailesi yıkılan bir dedektif, psikolojik sıkıntılar ve ilaçlarla hayatına devam etmektedir. Paranoyak takıntılar edinen dedektif, tüm zorluklara rağmen hayata devam etmek zorundadır. Ufak bir kasabada gerçekleşen bir cinayeti araştırmak üzere tutulan dedektif, cinayeti araştırdıkça olayların kızının ölümü ile bağlantılı olduğunu düşünmeye başlayacak ve işler yavaş yavaş çirkinleşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 154
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Midnight in the Switchgrass izle (2021)

/10

Tecrübeli ortağı Karl sayesinde oldukça iyi bir kariyere sahip olan Rebecca, bu zamana kadar Karl ile birlikte bir çok davada yer almıştır. Ancak yeni bir davada görev almaya başlayan Rebecca, yerel bir polis memuru olan yeni ortağı Byron ile çalışmak zorunda kalacaktır. İşlenen faili meçhul seri cinayetleri çözmeye çalışan ikili, beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

blacklight izle
Blacklight izle (2022)

/10

Gizli ve tecrübeli bir ajan olan Travis Block, sahada gerçekleştirdiği görevlerin ardından artık hükümet için çalışmaya başlamıştır. Yozlaşmış diğer ajanları ve hükümet çalışanlarını tespit etmek ve ortadan kaldırmak için görev yapmaktadır. Ancak Travis, hükümetin yüksek kademeleri tarafından planlanan ölümcül bir komployu keşfettiğinde ise tüm işler değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the contractor izle
The Contractor izle (2022)

/10

Tecrübeli bir ABD Özel Kuvvetler askeri olan James Harper, hayatını verdiği ordudan anlamsız bir sebep yüzünden atılmıştır. Ailesinin geçimini sağlamak için gelen bir iş teklifini kabul eden James, artık başbakan için çalışan özel bir paralı askerdir. Ancak işler çıkmaza girdiğinde ve James kirli işlere bulaştığını fark ettiğinde her şey için geç olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.