/10

Voyagers izle

30 gençten ve 1 kaptandan oluşan bir uzay mürettebatı, yeni keşfedilen bir gezegene doğru yola çıkar. Amaçları gençlerin burada yeni bir hayat oluşturmasıdır. Ancak yolculukta beklenmedik olaylar olacaktır. Kaptanın gizemli bir şekilde öldürülmesi tüm işleri değiştirecektir. Uzayın ortasında yapayalnız kalan 30 genç, kendilerine verilen ilaçların aslında birer uyuşturucu olduğunu öğrenir. İlaçların bitmesiyle büyük bir boşluğa düşen gençler, kısa zaman içerisinde çıldırmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 38
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Knights of Valour izle (2021)

/10

Jing toraklarının hakimi olmak isteyen usta savaşçı Guan, şehrin işgali sırasında ordusu ile yok edilir. Guan'ın büyülü kılıcı kaybolur ve şans eseri oğlu savaştan sağ bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Guan'ın oğlu Xing, babasının intikamını ve istediği toprakları almak için gücünü toparlamaya başlayacaktır. Önünde uzun bir yol olan Xing, babasının kılıcı bulmak ve düşmanlarına karşı saldırıya geçmeye hazırlıklara başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob izle (2021)

/10

Dedektif ekibi, bir araya geldikten sonra gizemli bir olayla karşılaşırlar. Bu olayı çözmek üzere işe koyulduklarında ise karşılarında kötü bir büyücü bulurlar. Kötü büyücü, ekibe yaptığı karanlık bir büyü sayesinde onları acımasız şövalyelerin ve korkunç ejderhaların olduğu eski bir çağa gönderir. Ekip, büyüyü bozarak gerçek dünyaya tekrar dönmek ve kötü büyücüyü hapse tıkmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Nöbetçi izle (2021)

/10

Fransız özel kuvvetlerde görev yapan eğitimli bir kadın asker, çıktığı son görevde savaşın çirkinliklerine ve yıkımına ağır derecede şahit olmuştur. Bu travmatik olaydan sonra görevden uzaklaştırılır ve evine gönderilir. Artık hayatı eskisi gibi olmayacak olan kadın asker, hayattaki tek varlığı olan kız kardeşinin birisi tarafından darp edildiğini öğrenir. Eski asker, kardeşini inciten adamdan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.