/10

Volition izle

 • Tr Altyazı
 • Geçmişte yaşanan ölümleri önceden gören James, tuhaf bir doğaüstü güce sahiptir. Ancak o daha tam bu olayları kavrayamamıştır. Bir dizi yasa dışı olaya karışan James'ın hayatı tehlikeye girmiştir. Kendi cinayetini önceden gören James için büyük bir uyanış yaşanacaktır. Sahip olduğu bu gücün farkına vardığındaysa kaderini değiştirmek için bu gücünden dahada çok faydalanmaya çalışır. Ancak kaderden kaçmak ne kadar kolay olur belirsizdir ve James bu gücün getireceği yan etkilerden habersizdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  The Nightshifter izle (2018)

  /10

  Berbat bir işe ve aynı derecede berbat bir hayata sahip olan Stenio, geçimini geceleri morgda çalışarak sağlamaktadır. Şehrin en büyük ve korkutucu morgunda gece vardiyasında çalışan Stenio, artık sıradan bir insan olmaktan çıkmıştır. Her gece ölülerle bir arada olan Stenio, artık onlarla iletişim kurmaya başladığını fark etmiştir. Ancak bunun nasıl bir sonuçlar getireceğinden habersizdir. Gece devriyesi sırasında işlerin çirkin bir hal almasıyla birlikte Stenio hayatının en kötü gecesinden sağ kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  kurt saati izle
  Kurt Saati izle (2019)

  /10

  Bir zamanlar bir kesime önderlik eden ve insanların idolü olan June, son zamanlarda yaşadığı psikolojik sıkıntılar nedeniyle içine kapanık ve asosyal bir hale gelmiştir. New York'da kaosun hakim olduğu dönemlerde şehrin en berbat sokağında eski bir apartmanda yaşayan June, kendisini eve kapatmış ve sadece yazmaya odaklanmıştır. Sürekli tuhaf olaylar yaşayan June'un psikolojisi gün geçtikçe kötüye gitmektedir. Penceresinden dışarıya baktığında kaosun ve şiddetin hakim olduğu bir bölgenin ortasında yaşan June, kendi hayatında zorlu bir mücadele vermektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Gün Işığı izle (2007)

  /10

  2057 yılında, güneş yavaş yavaş işlevini yitirmeye başlamıştır, böyle bir olay kısa vadede bile dünya üzerinde bir çok olumsuz etkiye yol açmış ve olaylar giderek daha da kritik bir hal almaya başlamıştır. Dünyadaki tüm canlı nesiller büyük bir tehlike altındayken tüm dünya bu durumu düzeltmek için seferber olmuştur. Uluslararası tecrübeli astronotlardan oluşturulan bir ekip riskli bir planla uzaya doğru yol alır. Güneşi nükleer bir bombayla tekrar canlandırmak için göreve çıkan ekip, dünya için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.