/10

Valhalla izle

İki kardeşler olan Roskva ve Tjalfe, henüz daha küçük Viking çocuklardır. Thor ve Loki tanrıları ile tanışan çocuklar, onlarla birlikte Midgard'dan Valhalla'ya doğru yola çıkarlar. Çocuklar kendilerini Valhalla'da neyin beklediğinden habersizdir. Oraya ulaştıklarında ise korkunç bir manzarayla karşılaşırlar. Fenrir ve Jotnar, tanrının baş düşmanlarındadır ve Valhalla'ya saldırmaktadırlar. Thor ve Loki, Valhalla'yı savunmak için savaşa atıldıklarında, iki küçük çocukta kendilerini savaşın ortasında bulurlar. Zorlu bir macera onları bekliyordur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 311
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bullet train izle
Bullet Train izle (2022)

/10

Farklı tarzlara sahip beş kiralık katil, mermi kadar hızlı bir trende aynı görev için harekete geçmiştir. Amaçları gizemli bir çantaya ulaşmak olan beş katil, birbirlerine karşı aynı trende ölümcül bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kan kokusu izle
Kan Kokusu izle (2022)

/10

Doyasıya bir tatil yapmak ve çılgınca eğlenmek isteyen bir grup genç, sahil kenarında buldukları iki Jet Ski'ni çalarak denizde açılırlar. Ancak eğlenceleri pek uzun sürmeyecektir. Çılgınlıklarının bedelini en ağır şekilde ödeyerek açık denizde mahsur kalacaklardır. Denizdeki vahşi yaşamın hedefi haline gelen gençler, kurtulmak için zorlu bir ölüm kalım savaşı vermek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.