/10

Uzun Kız izle

1945 yılında Leningrad savaşının bitimesinden aylar sonra hala savaşın izleri günlük hayat görülebilmektedir. Sıradan insanlardan daha uzun olan Iya, cepheden dönen arkadaşı Masha ile birlikte hayatlarına daha iyi bir şekilde devam edebilmek için farklı yollara giriyorlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 109
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the professor izle
The Professor izle (2018)

/10

Hayatı boyunca iyi bir insan olmaya çalışmış olan bir üniversite profesörü, ölümcül bir hastalığa yakalandığı öğrenir. Henüz orta yaşlarının başında olan ve çok az bir ömrü kalmış olan profesör, öğrendiği hastalığının ardından eşi tarafından da terk edilir. Elindeki her şeyi kaybeden profesörün hayata bakış açısı yavaş yavaş değişmiştir ve ömrünün son günlerini yapamadığı şeyleri yaparak heyecan dolu geçirmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu izle (2021)

/10

Futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başarmış yıldız oyuncu Pele, Sao Paulo'nun gecekondu mahallerinde top koşturan bir çocuktur. Ancak doğuştan gelen yeteneği ve tükenmek bilmeyen azmi sayesinde henüz 17 yaşına geldiğinde Brezilya'yı Dünya Kupası'na taşımakta büyük rol oynayacaktır. Bu başarı onu tüm dünyanın tanımasına yol açacak ve önüne büyük yükseliş fırsatları çıkaracaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Literally, Right Before Aaron izle (2017)

/10

Üniversitede tutkulu aşk yaşayan Allison ve Adam, aralarında yaşanan ufak bir anlaşmazlık sonucunda ayrılmışlardır. Bu olayın üzerinden uzun bir zaman geçse de Adam, hala üniversite aşkı olan Allison'u unutamamış ve ondan başkasını düşünemiyordur. Ancak Allison, nişanlanmış ve yaklaşan düğününe Adam'ı çağırmıştır. Bu düğün haberiyle sarsılan Adam, bir şeyler yapması gerektiğini düşünür ve olaylar yerini bir aşk kaosuna bırakır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.