/10

Üzgünüz, Size Ulaşamadık izle

Karısına ve çocuklarına iyi bir hayat ve gelecek sunmak isteyen Ricky, gece gündüz çalışmaktadır. Zor da olsa ailesine bakabilen Ricky, 2008 yılında tüm dünyada yaşanacak ekonomik kriz yüzünden çok sıkıntılı durumlara girecektir. Serbest meslek çalışan olan Ricky, bu durumun üstesinden gelebilmek için birden fazla işte çalışmak için uğraşsa da işsizlik oranı yükseldiği için istediği gibi bir iş bulamaz. Düzenli olarak çalıştığı kargo firmasından aldığı maaş ile ailesini geçindirmeye çalışmaktadır. Ancak en zorlu görevi bu zorlu zamanlarda aileyi bir arada tutmak olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 309
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Burning at Both Ends izle (2021)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında Fransa'yı işgal etmiş olan Naziler, Fransa topraklarının büyük bir bölümünü ele geçirmiştir. Ancak hala işgal bölgelerinde yaşayan direnişçi siviller, ülkeleri ve hayatları için mücadele etmeye hazırdır. Tek gereken şey ise direnişçilere umut ışığı olacak radyo mesajlarının onlara ulaşmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.