/10

Uncle Peckerhead izle

Acemi bir müzik grubu, büyük bir şans yakalamış ve ilk turnelerine çıkma imkanı bulmuşlardır. Bu müzik turnesi genç grubun yakaladığı büyük bir fırsattır. Ellerindeki tüm imkanları kullanarak tanımadıkları birisiyle yola çıkmışlardır. Ancak bu tahmin edemeyecekleri kadar pahalıya patlayacaktır. Yanlarında gelen orta yaşlı yabancının geceleri insan yiyen bir yaratığa dönüştüğünü öğrenen genç müzisyenler büyük bir şoka uğrayacaktır. Yine de her şeye rağmen bu turne onlar için oldukça önemlidir ve başarılı bir şekilde tamamlamak için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 482
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fok Birliği izle (2021)

/10

Köpekbalıklarının güçlü dişleri yüzünden denizlerdeki hakimiyetlerini kaybetmiş ve bir adaya sıkışıp kalmış olan fok balıkları, yemek sıkıntısı çekmeye başlamışlardır. Ancak cesur ve inatçı bir fok balığı olan Quinn, diğer fok balıkları için kendisini riske atarak oluşturduğu bir ekiple köpekbalıklarını alt etmek için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.