/10

Uncle Peckerhead izle

Acemi bir müzik grubu, büyük bir şans yakalamış ve ilk turnelerine çıkma imkanı bulmuşlardır. Bu müzik turnesi genç grubun yakaladığı büyük bir fırsattır. Ellerindeki tüm imkanları kullanarak tanımadıkları birisiyle yola çıkmışlardır. Ancak bu tahmin edemeyecekleri kadar pahalıya patlayacaktır. Yanlarında gelen orta yaşlı yabancının geceleri insan yiyen bir yaratığa dönüştüğünü öğrenen genç müzisyenler büyük bir şoka uğrayacaktır. Yine de her şeye rağmen bu turne onlar için oldukça önemlidir ve başarılı bir şekilde tamamlamak için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 364
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kızıl Gökler izle (2021)

/10

Ender bir hastalığa sahip olan Nadja, ameliyat olmak üzere oğluyla birlikte Amerika'ya doğru yola çıkar. Ancak uçak tam da okyanusun üzerindeyken bir grup terörist tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında tek amacı oğlunu korumak olan Nadja, oğlunu korumak için sahip olduğu hastalığın gücünü kullanarak harekete geçmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

long story short izle
Long Story Short izle (2021)

/10

Hayatının en güzel günlerini yaşayan Teddy, yeni tanıştığı bir kızla sevgili olmuş ve evlenmiştir. Ancak evlendikleri günün ardından sabah uyandığında tam 1 yıl geçtiğini fark eder. Hiç yaşamadığı ve neler olduğunu bilmediği 1 yılın ardından hayata devam etmeye başlayan Teddy, tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaktır ve değişmiş yeni hayatını yavaş yavaş keşfedecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

blackpink the movie izle
Blackpink: The Movie izle (2021)

/10

Çıkışlarının başından beri dünyada büyük ses getiren Blackpink grubu, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa isimli genç Koreli kız şarkıcılardan oluşmaktadır. Kore Pop müziğinin önemli bir parçası haline gelmiş Blackpink grubu, sayısız başarıya imza atmıştır. Ancak müziğin ardında birde hiç bilmediğimiz arka planda yaşanan olaylar ve şarkıcıların özel yaşamları vardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.