/10

Two of Us izle

 • Tr Altyazı
 • Zombiler dünyayı kısa sürece ele geçirmişlerdir. İnsan nüfusu büyük bir çöküş yaşamış ve dünyada hayatta kalan çok az insan kalmıştır. İki genç kadında bu hayatta kalan insanlardandır. Dünyada olup biteni gün geçtikçe kavramaya başlayan iki kadın, yavaş yavaş değişmeye başlayacaktır. Vahşi bir doğa haline gelen bu dünyada hayatta kalmak için kötüleşmeleri gereken ikili, yeni dünyaya adapte olmaya başlayacaktır. Hayatta kalmak ve azda olsa normal bir hayat yaşamak isteyen ikili, zorlu mücadeleler verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

   İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
   Enola Holmes izle (2020)

   /10

   Ünlü dedektif Sherlock Holmes'in kız kardeşi olan Enola, annesinin zamansız kaybından dolayı büyük bir karmaşa yaşamaya başlar. Bu hayatta en çok değer verdiği annesini kaybetmeyi göze alamayan Enola, onu bulmak için bir keşfe başlayacaktır. Ancak abileri Enola'yı bu işler uzak tutarak iyi bir eğitim almasını istemektedir. Ama Enola kararlıdır ve ne pahasına olursa olsun kendi yolunu çizecektir. Abilerinin üstesinden gelerek bir şekilde annesini aramaya başlar. Karşılaştığı gizli gerçekleri tek tek açığa çıkartan Enola, büyük bir acımasız planı yavaş yavaş çözecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   The Nightshifter izle (2018)

   /10

   Berbat bir işe ve aynı derecede berbat bir hayata sahip olan Stenio, geçimini geceleri morgda çalışarak sağlamaktadır. Şehrin en büyük ve korkutucu morgunda gece vardiyasında çalışan Stenio, artık sıradan bir insan olmaktan çıkmıştır. Her gece ölülerle bir arada olan Stenio, artık onlarla iletişim kurmaya başladığını fark etmiştir. Ancak bunun nasıl bir sonuçlar getireceğinden habersizdir. Gece devriyesi sırasında işlerin çirkin bir hal almasıyla birlikte Stenio hayatının en kötü gecesinden sağ kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   Sekiz Yüz izle (2020)

   /10

   Japonlar, 1937 yılında acımasızca Çin'i işgal etmeye başlamıştır. İşgal ettikleri tüm şehirleri alt üst eden Japonlar, hızlı bir ilerleyiş sağlamışlardır. Japonlar Çin'in Şangay şehrine girdiklerindeyse savaşın en kanlı günleri başlamış bulunacaktır. Şehir içerisinde psikolojik ve stratejik bir savaş sürerken 800 Çinli asker şehrin ortasında sıkışıp kalmıştır. Teslim olma gibi bir seçenekleri olmayan 800 Çinli asker, kanlarının son damlalarına kadar Şangay'da özgürlük için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.