/10

Two Heads Creek izle

Korkak bir kasap ve iyi bir yalancı olan ikiz kız kardeşi, İngiltere'de tuhaf bir hayat sürmektedir. Anneleri bu ikiz kardeşleri doğduklarında terk etmiştir ve bir daha görüşmemişlerdir. Ancak aradan geçen yıllar yüzünden annelerini sürekli merak etmektedirler ve en sonunda buldukları delilleri kullanarak yola çıkmaya karar verirler. Annelerinin Avustralya'da esrarengiz bir kasabada olduğunu öğrenirler. Kasabaya ulaştıklarında ise kendilerini gizlice bir işler çeviren tuhaf bir kasaba halkı karşılayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 215
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
snatch izle
Snatch izle (2000)

/10

Pek çok kirli işe bulaşmış ve suç işlemekten çekinmeyen 6 kişilik amatör bir soyguncu ekibi, Londra'ya gelecek olan paha biçilemez bir elmasın peşine düşecektir. Suç işleme ve kavga konusunda profesyonel olan bu ekip, soygun sırasında beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır. Başlarını hiç tahmin edilmeyecek kadar büyük belaya sokan ekip, bu beladan kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

titane izle
Titane izle (2021)

/10

10 yıldır kayıp olan oğlu Andrien'e ulaşmayı başarmış acılı bir baba, oğlunun başına gelen kötü olayları unutturmaya ve yeni bir hayata başlamak için mücadele etmektedir. Ancak acımasız bir katil olan Titane, Andrien'in peşine düştüğünde büyük bir dehşet başlayacaktır. Oğlunu korumak isteyen baba ile gözü dönmüş acımasız bir katil, karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ghost town izle
Ghost Town izle (2008)

/10

İnsanları umursamayan ve sıradan bir hayatı olan Pincus, bencil ve yalnız bir insandır. Ancak tuhaf bir olay sonucunda fantastik bir yetenek kazanır. Ölmüş ancak hala aramızda yaşayan hayalet insanları görebilen ve onlarla iletişim kurabilen Pincus, bu mucizevi ancak can sıkıcı özelliği sayesinde hayattın ve yaşamın gerçek amacını anlamaya başlar. Artık tek yapması gereken hayalet dostlarının yardımıyla hayatını düzene sokmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.