/10

Trick izle

Geçirdiği kötü çocukluk nedeniyle psikolojisi alt üst olan bir genç, insanlardan sürekli kaçmakta ve onlara karşı nefret duymaktadır. Cadılar Bayramında maskeli kostümünü giyerek Trick adını kullanarak bir partiye katılan genç, parti gecesi büyük bir katliam gerçekleştirmiştir. Kasaba dedektifleri Trick'in peşine düşmüştür ancak Cadılar Bayramı tüm ülkede kutlandığı için büyük kargaşalar arasında Trick'i yakalamak hiçte kolay olmayacaktır. Trick ise bu durumu fırsat bilerek tüm kasabada gizlice terör estirmeye ve masum insanların canını yakmaya devam edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 203
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
titane izle
Titane izle (2021)

/10

10 yıldır kayıp olan oğlu Andrien'e ulaşmayı başarmış acılı bir baba, oğlunun başına gelen kötü olayları unutturmaya ve yeni bir hayata başlamak için mücadele etmektedir. Ancak acımasız bir katil olan Titane, Andrien'in peşine düştüğünde büyük bir dehşet başlayacaktır. Oğlunu korumak isteyen baba ile gözü dönmüş acımasız bir katil, karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Terror Eyes izle (2021)

/10

Birbirine çok yakın üç arkadaş, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta ve hayatlarını her anını paylaşmaktadır. Ancak son çıktıkları ufak bir tatil sırasında dehşet dolu bir korkuyla karşı karşıya kalacaklardır. Geçmişte çok kirli ve vahşet dolu işlere imza atmış acımasız bir internet korsanı tarafından taciz edilmeye başlanan üç arkadaş, güvende olmayan hayatları için mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ciglik izle
Çığlık izle (2022)

/10

Geçmişte yaşanan korkunç olayların üzerinden uzun bir süre geçmiştir. Ancak ortaya çıkmış yeni bir katil, ardı arkası kesilmeyecek cinayetlerine başlamıştır. Bunun üzerine katilin öldürmek istediği masum gençleri korumak isteyen Sidney, alışmaya çalıştığı sakin hayatından çıkarak harekete geçecektir. Ancak bu katil diğerlerinden daha acımasız ve kurnazdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.