/10

Travma Merkezi izle

Çöpleri atarken bir cinayete tanık olan ancan cinayet sırasında yaralanan ve kafasını çarpan bir kadın, kendine geldiğinde çevredekiler tarafından travma geçirdiği öne sürülerek bir akıl hastanesine kapatılır. Burada bacağında saplı kalan mermiyle esir hayatı sürmeye başlayan kadın, kötüde olsa bir şeyler hatırlamaktadır. Özel bir dedektif olan Wakes ise bu cinayeti soruşturmaktadır. Kadının bacağındaki mermi onu bu soruşturmanın büyük bir parçası yapmıştır. Suçlular delil olabilecek mermi için kadının peşine düşerken Wakes ise hem kadını korumaya hemde cinayeti çözerek suçluları yakalamaya çalışmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 184
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the number 23 izle
The Number 23 izle (2007)

/10

Bir aile babası olan Walter, rastlantı eseri "The Number 23" isimli bir kitap bulur. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bu kitabı okuyan Walter, bu büyülü etkilere sahip kitap sayesinde pek çok gerçekliği ve soruyu sorgulamaya başlar. Hayatı bir bu tuhaf kitap yüzünden değişen Walter, gerçeklik algısını yavaş yavaş kaybederken kitabın esiri haline gelir ve takıntılı bir paranoyak gibi davranmaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ghahreman izle
Ghahreman izle (2021)

/10

Henüz orta yaşlı bir adam olan Rahim'in hayatı ödeyemediği yüklü borcu nedeniyle kararmıştır. Elindeki her şeyi kaybeden adam, birde hapse girmiştir. Hapishaneden iki günlük izin almayı başaran Rahim, alacaklılarını ikna etmeye çalışacaktır. Ancak hiç beklemediğini olaylarla karşılaşan ve işleri yolunda gitmeyen Rahim, hayatı için son mücadelelerini edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.