/10

Transformers izle

Decepticonlar, Autobot gezegenine acımasız bir saldırı düzenlemiştir. Bu saldırının ardından Autobotlar, başka gezegenlere giderek saklanmışlardır. Amaçları doğru zaman geldiğinde sihirli küpü kullanarak Decepticonlar'ı yenmektir. Bu sırada BumbleBee dünyaya gitmiştir ve Sam'le tanışmıştır. Gördükleri karşısında büyük bir şoka uğrayan Sam, gerçekleri öğrendiğinde ve barış için Decepticonlar'ın yok edilmesine yardım edecektir. Decepticonlar küpü ele geçirmek için dünyaya gelecek, Autobot ise insanları ve gezegenlerini kurtarmak için Decepticonlarla burada savaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 295
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
avatar the way of water izle
Avatar: The Way of Water izle (2022)

/10

Yaşanan son olayların ardından rahat bir nefes alan Neytiri ve Na'vi halklarının huzurlu günleri çok uzun sürmeyecektir. Çünkü yakından tanınan bir tehdit, yarım kalan işini bitirmek için yeniden harekete geçecektir. Bu saldırıya karşı kendilerini korumak isteyen Neytiri ve Na'vi halkları güçlerini birleştirirken, Jake Sully ailesi ve sevdiklerini için zorlu bir mücadeleye atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Midnight in the Switchgrass izle (2021)

/10

Tecrübeli ortağı Karl sayesinde oldukça iyi bir kariyere sahip olan Rebecca, bu zamana kadar Karl ile birlikte bir çok davada yer almıştır. Ancak yeni bir davada görev almaya başlayan Rebecca, yerel bir polis memuru olan yeni ortağı Byron ile çalışmak zorunda kalacaktır. İşlenen faili meçhul seri cinayetleri çözmeye çalışan ikili, beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Annem Yaşasın izle (2020)

/10

Küçük ve hayalperest bir çocuk olan Gunner, annesinin hastalığı nedeniyle mutlu ailesinin yok oluşuna tanıklık etmektedir. Annesinin yaşadığı hastalıktan dolayı büyük bir üzüntü duyan Gunner, annesini iyileştirebilecek büyülü bir gücün varlığını keşfedecektir. Yeni tanıştığı arkadaşları ile birlikte annesinin kurtarmak için büyülü bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.