/10

Transformers 2 izle

Sam, son olaylardan sonra artık normal bir hayata dönmüştür. Autobotlar ise dünyada saklanan kötü Decepticonları tek tek yok etmek için hükumetle birlikte çalışmaya başlamıştır. Her şey doğal ve barışçıl bir seyirde devam ederken Sam'e küpün sihri bulaşmıştır. Anormal bir şekilde Decepticonlar için önemli bir harita ve özel şifreli semboller Sam'in hafızasına kazınmıştır. Sam'in zihni büyük bir hazine haline gelmiştir. Decepticonlar bu durumdan faydalanarak intikamlarını almak için büyük bir şans elde etmiş ve Sam'in peşine düşmüştür. Autobotlar ise her şeylerini ortaya koyarak savaşmaya hazırdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 235
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
titane izle
Titane izle (2021)

/10

10 yıldır kayıp olan oğlu Andrien'e ulaşmayı başarmış acılı bir baba, oğlunun başına gelen kötü olayları unutturmaya ve yeni bir hayata başlamak için mücadele etmektedir. Ancak acımasız bir katil olan Titane, Andrien'in peşine düştüğünde büyük bir dehşet başlayacaktır. Oğlunu korumak isteyen baba ile gözü dönmüş acımasız bir katil, karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.