/10

Traffik izle

Şehirden uzakta arkadaşlarının dağ evinde güzel bir hafta sonu geçirmek isteyen Brea ve John çifti, yeni arabalarıyla arkadaşlarının yanına gitmişlerdir. Ancak yolda durdukları bir benzinlikte çiftin başına tuhaf bir olay gelir. Bir motorcu çetesi çifte bulaşır ancak daha sonra giderler. Bu olayı unutmaya çalışan ve evde vakit geçirmeye başlamışlardır. Ancak motorcu çetesi kendilerini takip etmişlerdir ve acımasızca saldırmaya başlayacaklardır. İki çift, motorcu çetesine karşı zorlu bir hayatta kalma mücadelesi verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 375
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.