/10

Togo izle

Ölümcül bir virüs Alaska’nın Nome kasabasına kısa sürede yayılmıştır ve kasabadaki bir çok kişi ölümün eşiğine gelmiştir. Virüsün tek tedavisi kilometreler ötedeki bir ilaçtır. Ancak hastaların oraya ulaşması neredeyse imkansızdır çünkü dışarıda şiddetli bir fırtına vardır. Bu durumda yapacak tek bir şey kalıyordur. Birinin gidip o ilaçları getirmesi. Bu iş için en uygun kişi Sibirya kurdu eğitmeni olan Leonhard'dır. Leonhard, yanına yaşlı kurdu Togo'yu alarak soğuk ve zorlu bir yola çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 683
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

father stu izle
Father Stu izle (2022)

/10

Düzensiz ve gelişigüzel bir hayat yaşayan Stuart Long, henüz dünyadaki benliğini bulamamış bir gençtir. Ancak Long, geçirdiği ölümcül bir kazada imkansızı başararak tekrar hayata tutunmuştur. Başından geçen bu olayın ardından tanrıya yakınlık duymaya başlayan Long, geçmiş hayatını bir kenara bırakarak tanrının yolundan gidecek ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

doctor strange in the multiverse of madness izle
Doctor Strange in the Multiverse of Madness izle (2022)

/10

Tüm evrende her zaman kötü düşmanlar vardır. Sayıları birden fazla olan bu düşmanlar, milyonları yok etmeyi kafaya koymuş kaçık kötülerdir. Evrenler arası seyahat edebilme yeteneği sahip Doctor Strange ise farklı evrenlerde farklı düşmanlara karşı savaş vermek zorunda kalacak ve zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.