/10

Together izle

İlişkileri oldukça kötüye giden uzun süredir evli bir karı koca ve küçük çocukları Artie, dünyada hızla yayılmaya başlayan Covid-19 salgını nedeniyle beraber karantinaya alınmıştır. Artık birbirlerine tahammül edemeyecek seviyede nefret eden karı ve koca, şimdi aynı evde karantinada kalmak zorundadır. Bu durumdan oldukça rahatsızlardır ve ev içinde sürekli çatışmalar yaşanmaktadır. Ancak bu karantina döneminin birbirlerini yakınlaştırdığının hisseden karı koca, ilişkilerini düzene sokmak için bir şans yakaladıklarının farkına varacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 13
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

No One Gets Out Alive izle (2021)

/10

Büyük hayallerle ülkesini terk ederek Amerika'da yaşama fırsatı bulan Ambar, Amerika'da kadınlara özel geçici bir pansiyon tutmuştur. Burada sıkı çalışarak hayatını düzene sokmak isteyen genç kadın, hayatının kabusu yaşayacaktır. Pansiyonda tuhaf olaylar yaşandığının farkına varan Ambar, aldırış etmediği bu paranormal olayların kurbanı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Good Things Devils Do izle (2020)

/10

Yaşadığı suç hayatını geride bırakarak artık emekli olmak isteyen Richard, emekliliği için son bir vurgun yapmak zorundadır. Kendisi gibi bir hayduttan para çalma girişimde bulunacaktır. Cadılar Bayramı gecesinde işe koyulmak üzere harekete geçen Richard, bir korku müzesi açmak isteyen Melvin'e rastlar. Yaşanan talihsizlikler ve korkunç cadılar bayramı olaylarından dolayı beraber hareket etmek zorunda kalan Richard ve Melvin, korku ve komedi dolu bir maceradan kurtulmak için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.