/10

Thor: Ragnarok izle

Sakaar gezegeninde hapsedilen Thor, Asgard'a geri dönmek, dünyayı ve Ragnarök'ü kurtarmak için acımasız kötü adam Hela'yı herşey için geç olmadan önce durdurması gerekir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 859
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Echo Boomers izle (2020)

/10

Ekonomik sıkıntılar içerisinde üniversite okuyan 5 yakın arkadaş, mezuniyetlerinin ardından hayatın adaletsizlik ve acımasızlığıyla kötü şekilde yüzleşmişlerdir. Bu durumda hayatları için bir şeyler yapmaları gerektiğinin düşünen arkadaşlar, zenginlerden çalarak kendilerine vermek üzere bir maceraya çıkacaklardır. Bir ekip kuran ve zenginlerden çalmaya başlayan yakın arkadaşlar, işlerin çirkinleşmesinin ardından birbirleriyle karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Happily izle (2021)

/10

Tutkulu ve birbirlerine delicesine aşık olan Tom ve Janet çifti, güzel bir evlilik geçirmektedirler. Ancak ufak aksilikler ve hatalar sonucu bir cinayetle karşı karşıya kalan çift, birbirlerine karşı soğumaya başlayacaklardır. İşledikleri suçtan kaçmaya çalışan çift, olaydan ne kadar uzaklaşmak isteseler de birbirlerine karşı bir psikolojik savaşa girişeceklerdir. Bu cinayet çiftin evliliği hatta birliği bozarak birbirlerine düşman hale getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korkutuk izle
Körkütük izle (2020)

/10

Monoton yaşamlarından sıkılmaya başlayan dört lise öğretmeni, hayatlarını nasıl etkileyeceğini görmek için kendi aralarında bir anlaşmaya vararak her gün alkol tüketmeye başlayacaklardır. İçmeye kaçındıkları alkolü, tüm gün boyunca içerek sarhoş yaşamanın nasıl bir etken olduğunu görmek isterler. Sosyal ve iş hayatlarını körkütük sarhoş bir şekilde yaşamaya başlayan öğretmenler, bu durumun olumsuz sonuçlarıyla da karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.