/10

They Live in the Grey izle

Fragman izle

Henüz doğmamış çocuğunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan genç bir sosyal hizmetler uzmanı olan Claire, istismar gören bir çocuğu araştırma davasına atanmıştır. Ancak çok geçmeden korkunç gerçeklerin farkına varacaktır. Araştırmaya başladığı aileye, karanlık bir gücün musallat olduğunu öğrenen Claire, bu korkunç durum karşısında onlara yardımcı olmak ve küçük kızı kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 434
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Lone Wolf izle (2021)

/10

Yolsuzluk ve adaletsizliği hat safhalarda olduğu Melbourne şehrinde, halk yönetimden hiç memnun değildir. Çevreci ve idealist bir grup gönüllü genç ise bu durumu fırsat bilerek birtakım yasadışı eylem hazırlığına girişecektir. Ancak yetkililer, durumdan önceden haberdar olarak eylem hazırlığında olan grup üyelerine karşı önlem almaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Other Me izle (2022)

/10

Genç ve başarılı bir mimar olan Irakli, hayatının en güzel dönemlerindeyken beklenmedik bir hastalıkla karşılaşacaktır. Aşırı derecede nadir bir göz hastalığına yakalanan Irakli, sıradan şeyleri gerçekdışı birer yansıma olarak görmeye başlar. Gerçeklik algısını yavaş yavaş yitiren Irakli, psikolojik sıkıntılarla baş ederken, tek aşkı olan Nino onun için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.