/10

The Twin izle

Fragman izle

Genç bir anne olan Rachel, trajik bir kazanın ardından ikiz çocuklarının birisini kaybetmiştir. Bu olay Rachel'ın üzerinde unutulmaz derecede bir depresifliğe neden olmuştur. Yaşadıkları kötü günleri geride bırakma umuduyla yeni bir eve taşınacaklardır. Ancak Rachel, dayanılmaz gerçeklerle yüzleşmek ve ölen oğlunun hayali izleriyle baş etmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,754
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the exorcism of god izle
The Exorcism of God izle (2021)

/10

Meksika'da gören yapan Amerikalı bir rahip olan Peter, geçmişi bilinmeyen gizemli bir kişi olmasına karşın yerel halk tarafından aziz olarak kabul edilmektedir. Ancak Peter'in geçmişte yaptığı korkunç bir şey yıllar sonra yeniden çıkagelecektir. Peter, kendisini rahatsız etmek için gelen karanlık günahına ve kendi içinde yaşadığı merhamet savaşıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the cursed izle
The Cursed izle (2021)

/10

1800'lü yıllarda Fransa'da bulunan kırsal bir kasaba, ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır. Bu olayın üstüne yaşananları araştırmak üzere kasabaya gelen bir doktor olan John McBride, ölümcül tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kendi ve diğer masum insanların hayatı için amansız bir mücadelenin içine atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.