/10

The Tax Collector izle

İşine ve patronuna sadık olan bir borç tahsildarı, yasa dışı bir suç imparatorluğunun lideri için çalışmaktadır. Arkasına aldığı büyük güçle beraber patronunun verdiği tüm işleri yerine getiren borç tahsildarı, işine büyük önem vermektedir. Eski rakiplerinin tekrar ortaya çıkmasıyla birlikte tüm işleri bozulmaya başlamasına rağmen elinden geleni yaparak paraları zorda olsa toplamaktadır. Bunun için ailesinin canını istemeden tehlikeye atmıştır. Artık işinden daha önemli bir şeyi vardır o da ailesini ve sevdiklerini korumak. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 351
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Dikkat, Şehvet izle (2007)

/10

2. Dünya Savaşının en ateşli ve çekişmeli yıllarında genç bir kadın olan Wang, ülkenin siyasi açıdan önemli bir adamı olan Yee ile taşınır. Wang ve Yee arasında bu tanışmayla beraber büyük bir aşk ateşi yanacaktır. Ancak ikili arasındaki bu ilişki bulundukları durum nedeniyle karmaşık ve anlamsız bir hale bürünür. Çünkü devam eden savaş, iç karışıklıklar ve gizli devlet meseleleri Wang ve Yee çiftinin ilişkisine oldukça etki etmektedir. Bu etkiler çiftin ilişkisini karışıklıklarla dolu bir çıkmaza sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Trust izle (2021)

/10

Birbirlerini delicesine seven ve oldukça güvenen Brooke ve Owen çiftinin evliliği oldukça sağlamdır. İkisi de bu sağlam evlilikten dolayı oldukça rahat ve memnundur. Ancak son zamanlarda yaşanan olaylar bu güveni sekteye uğratacaktır. Karşılarına çıkan cazibeli teklifleri değerlendirmek isteyen Brooke ve Owen, aralarındaki güveni suistimal edeceklerdir ve sırları açığa çıktığında ise yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Iceland Is Best izle (2020)

/10

İzlanda'da bir balıkçı kasabasında ailesiyle birlikte yaşayan Sigga, bu küçük kasabada hayallerine ulaşamayacağının farkına varmıştır. Henüz 17 yaşında olmasına rağmen oldukça yetişkin bir akla sahip olan Sigga, hayallerini Kaliforniya'da gerçekleştirebileceğini düşünmektedir. Şiir konusunda yetenekli olan genç kızın bu fikrinden pek hoşlanmaya ailesini ve çevresi, onu bu düşünceden uzaklaştırmak ister. Ancak Sigga, Kaliforniya'ya gitmek ve hayallerini peşinden koşmak konusunda oldukça kararlıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.