/10

The Starling izle

Bebeğinin kaybıyla yıkılan Lilly, psikolojik bunalımından bir türlü kurtulamamıştır. Ancak bir kavgacı kuş tüm bu sorunları düzeltecektir. Lilly'nin evinin yanına yuva yapan bir kuş, Lilly'nin başına bela olmuştur. Bu kuştan kurtulmak için mücadele etmeye başlayan Lilly, bu sayede fark etmeden yeni bir uğraş bulacak ve kapandığı iç dünyasından yavaş yavaş çıkmaya başlayacaktır. Üstelik yeni insanlarla tanışan ve farklı duyguları yeniden yaşamaya başlayan kadın, hayatını düzene sokma yolunda ilerlemeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 220
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

365 gun bugun
365 Gün: Bugün izle (2022)

/10

İlk filmin ardından birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan Laura ve Massimo, artık daha güçlü aşkları ile güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak bu güzel birliktelik pek uzun sürmeyecektir. Massimo'nun ailesi ile olan sorunları çiftin arasını bozarken, gizemli bir adam Laura'nın kalbini çelebilmek için çıkagelmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.