/10

The Sonata izle

İyi bir sanatçı olan Rosa, tek başına şehirde yaşamaktadır. Rosa'nın babası varlıklı bir iş adamıdır ve trajik bir olay sonrası ölür. Babası, Rosa'ya şehirden çok uzakta bir köşk bırakır. Artık Rosa, hayatta tek başına kalmıştır ve babasının mirası olan büyük köşke gider. Burada biraz zaman geçirmeyi ve bulunduğu durumu atlatmayı düşünmektedir. Ancak Rosa, o köşkte esrarengiz olaylar yaşamaya başlamıştır. Köşkte bulunan şifreli ve özel notaları keşfetmiştir. Bu notalar, çok önemli ve özel bir bestedir. Ancak notaların gizli bir sırrı da vardır. Rosa, gerçekleri öğrenmek için bir arayışa girer. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 149
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the number 23 izle
The Number 23 izle (2007)

/10

Bir aile babası olan Walter, rastlantı eseri "The Number 23" isimli bir kitap bulur. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bu kitabı okuyan Walter, bu büyülü etkilere sahip kitap sayesinde pek çok gerçekliği ve soruyu sorgulamaya başlar. Hayatı bir bu tuhaf kitap yüzünden değişen Walter, gerçeklik algısını yavaş yavaş kaybederken kitabın esiri haline gelir ve takıntılı bir paranoyak gibi davranmaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.