/10

The Sisterhood izle

Ashley, son dönemlerde yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir depresyona girmiştir. Çok sevdiği annesinin ölümünün ardından evliliği ve iş hayatı çok berbat bir durumdadır. Boşanmasının ardındansa Ashley, farklı bir döneme girecektir. Hayatını tekrar kazanmak için kız kardeşi Jasmine ile vakit geçirmeye başlayacaktır. Jasmine, Ashley'e faydalı olabileceğini düşündüğü için onu sadece kadınlardan oluşan bir gruba sokar. Çekici bir hayata sahip olan Desiree tarafından yönetilen grup, Ashley'e ilk başlarda çok iyi gelmiştir. Ancak zamanla Ashley gizli gerçekleri ve saklı sırları öğrenmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 143
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the number 23 izle
The Number 23 izle (2007)

/10

Bir aile babası olan Walter, rastlantı eseri "The Number 23" isimli bir kitap bulur. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bu kitabı okuyan Walter, bu büyülü etkilere sahip kitap sayesinde pek çok gerçekliği ve soruyu sorgulamaya başlar. Hayatı bir bu tuhaf kitap yüzünden değişen Walter, gerçeklik algısını yavaş yavaş kaybederken kitabın esiri haline gelir ve takıntılı bir paranoyak gibi davranmaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ghahreman izle
Ghahreman izle (2021)

/10

Henüz orta yaşlı bir adam olan Rahim'in hayatı ödeyemediği yüklü borcu nedeniyle kararmıştır. Elindeki her şeyi kaybeden adam, birde hapse girmiştir. Hapishaneden iki günlük izin almayı başaran Rahim, alacaklılarını ikna etmeye çalışacaktır. Ancak hiç beklemediğini olaylarla karşılaşan ve işleri yolunda gitmeyen Rahim, hayatı için son mücadelelerini edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fabricated city izle
Fabricated City izle (2017)

/10

Yetenekli bir bilgisayar oyuncusu olan Kwon, kendisine karşı düzenlenen bir kumpas yüzünden cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Ancak masum olan ve üzerine kurulan büyük kumpası ortaya çıkarmak isteyen Kwon, arkadaşlarıyla birlikte gerçek suçluyu aramaya başlar. Ancak hiç düşünmedikleri tehlikeler ve derin meselelerle karşı karşıya kalan Kwon ve arkadaşları, bilgisayar oyunlarından kazandıkları tecrübeler sayesinde bu işin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.