/10

The Silent Revolution izle

1956 yılında Sovyetler Birliğine bağlı olan Macaristan'da, yerel halk aklanarak bir bağımsızlık ve özgürlük mücadelesine başlamıştır. Bu olay Sovyetler Birliği için büyük bir kayıp ve başarısızlıktır. Bunun üzerine Sovyetler Birliğine bağlı olan Doğu Almanya'da bir grup öğrenci, Macaristan'da yaşanan ayaklanmaya destek vermek için saygı duruşu düzenlemiştir. Macaristan'da yaşanan olayların tekrar yaşanmaması için Sovyet yönetimi, saygı duruşu düzenleyen Alman öğrencilere karşı sert bir tavırla olaya müdahale etmeye başlayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 217
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

365 gun bugun
365 Gün: Bugün izle (2022)

/10

İlk filmin ardından birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan Laura ve Massimo, artık daha güçlü aşkları ile güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak bu güzel birliktelik pek uzun sürmeyecektir. Massimo'nun ailesi ile olan sorunları çiftin arasını bozarken, gizemli bir adam Laura'nın kalbini çelebilmek için çıkagelmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.