/10

The Seamstress izle

Allie'nin çok sevdiği babası, bir gün anlamsız ve sebepsiz bir şekilde evi terk ederek kayıplara karışmıştır. Babasından geriye kalan tek şey ise kendisine gönderilen bir sesli mesajdır. Bir şeyler yapma gereği duyan Allie, bu mesajdan yola çıkarak babasının izini sürecektir. Yaptığı araştırmaların sonucunda tüm deliller ıssız bir adaya çıkıyordur. Allie, en yakın arkadaşları ile babasını bulma umuduyla bu ıssız adaya doğru yola çıkacaktır. Allie ve arkadaşlarının bilmediği tek şey ise bu adanın acımasız bir iblis tarafından lanetlenmiş olmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 127
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bhoot Police izle (2021)

/10

Kendilerine hayalet polisleri diyen iki kardeş, hayatlarını hayaletleri yakalayarak sürdürmektedirler. Yaptıkları iş yüzünden tuhaf ve macera dolu bir yaşam süren bu iki kardeş, isimlerini tüm ülkede duyurmayı başarmışlardır. Bu yüzden sürekli iş teklifleri alan iki kardeş, oldukça kazançlı bir iş için uzak bir köye giderler. Ancak bu son iş, düşünülmemiş sonuçlara yol açarken kardeşlere unutulmaz bir macera yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Flinch izle (2021)

/10

Genç bir seri katil, annesi ile birlikte yaşayarak işlediği cinayetler sayesinde geçimin sağlamaktadır. Ancak yaptığı son iş sırasında genç bir kadın işlediği cinayete tanıklık eder. Hayatını riske atabilecek bu cinayet tanıklığı yüzünde genç kadını öldürmek zorunda kalan seri katil, kadına karşı tutkulu duygular beslemeye başlayacaktır. Genç seri katilin yaşadığı bu duygu karmaşası, işleri çıkmaza sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Red Ghost izle (2020)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında şiddetli bir güçle Ruslara karşı saldıran Almanlar, bir Rus şehri olan Vyazma'yı kuşatmışlardır. Bu kuşatmadan zorda olsa kurtulmayı başaran bir grup Rus asker, birliklerine ulaşmak için harekete geçerler. Dört bir tarafı Almanlarla çevrili bölgeden kurtulmak için sıkı bir mücadele veren askerler, Kızıl Hayalet adındaki Almanları gizlice öldüren bir Rus ile karşılaşırlar. Bir efsane olan Kızıl Hayalet, genç askerlerin kaçmasına yardımcı olurken kahramanlık dolu mücadeleler yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.