/10

The Seamstress izle

Allie'nin çok sevdiği babası, bir gün anlamsız ve sebepsiz bir şekilde evi terk ederek kayıplara karışmıştır. Babasından geriye kalan tek şey ise kendisine gönderilen bir sesli mesajdır. Bir şeyler yapma gereği duyan Allie, bu mesajdan yola çıkarak babasının izini sürecektir. Yaptığı araştırmaların sonucunda tüm deliller ıssız bir adaya çıkıyordur. Allie, en yakın arkadaşları ile babasını bulma umuduyla bu ıssız adaya doğru yola çıkacaktır. Allie ve arkadaşlarının bilmediği tek şey ise bu adanın acımasız bir iblis tarafından lanetlenmiş olmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 555
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

  1. Mehlika dedi ki:


    Neden türkçe dublaj yapmiyorsunuz böyle güzel filmleri anlamıyorum sizi izleme rekoru kırabileceğiniz bir sürü film var oysa yayınladığiniz ama boşuna işte

    • filmizle720p dedi ki:


      Keşke çıkmış olsa dublajı biz de eklesek :'(

smile izle
Gülümse izle (2022)

/10

Bir psikiyatrist olan Rose, bu zamana kadar pek çok hasta ile ilgilenmiştir. Ancak son vakası diğerlerinden farklı olan Rose, istemeden kendisini kötü bir varlığın hedefi haline getirecektir. Korkunç derecede olaylar yaşamayan başlayan genç psikiyatrist, hayatta kalmak ve bu kabustan kurtulmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cadilar bayrami sona eriyor izle
Cadılar Bayramı Sona Eriyor izle (2022)

/10

Maskeli katil Michael Myers tarafından öldürülmek istenen Laurie Strode, Myers'ın gerçekleştirdiği tüm kanlı saldırılardan bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Ancak pes etmeyen ve bir türlü durdurulamayan Myers, Laurie ve beraberinde diğer masum insanları öldürmek için son şansını denerken; tüyler ürpertici gizli gerçeklerin ortaya çıkması her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cadilar bayrami izle
Cadılar Bayramı izle (2018)

/10

Uzun yıllar önce maskeli bir kaçık tarafından öldürülmeye çalışan Laurie Strode, ölümden kılmayı kurtulmuştur. Kendisini izole bir hayata kapatan Laurie, uzun süredir kendisini öldürmek isteyen maskeli kaçık ile yeniden yüzleşecek ve masum insanların hayatını kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.