/10

The Runners izle

Ryan, canından çok sevdiği kardeşinin büyük ısrarları sonucu bir geceliğine partiye gitmesine izin vermiştir. Ancak bu karar onlara pahalıya patlayacaktır. Kadın kaçakçılığı yaparak kaçırdıkları kadınları birer seks işçisi olarak kullanan Teksas'ın köklü bir çetesi, Ryan'ın kardeşini parti gecesinde kaçıracaktır. Polislerin eli kolu bağlı bekleyişine dayanamayan Ryan, kardeşini çok geç olmadan kurtarmak için harekete geçecektir. Tek başına büyük bir çeteye karşı cesurca bir savaş vermeye başlayan Ryan'ın tek derdi kız kardeşini kurtarmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 105
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Jolt izle (2021)

/10

Bir tür öfke hastalığına sahip olan genç bir kadın, öfkesini ve içerisindeki şiddeti kendisi için tasarlanmış bir tür elektrikli tedavi sayesinde dindirmektedir. Aşırı şiddet yanlısı ve öfkeli olan bu kadın, topluma ayak uydurmaya çalışmaktadır. Ancak çok sevdiği sevgilisine düzenlenen suikastın ardından artık öfkesini kontrol etmek istemeyen genç kadın, sevgilisine bunun yapanlardan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bartkowiak izle (2021)

/10

Zorlu bir dövüş gecesinde şanssızlığına yenilen genç bir MMA dövüşçüsü, kariyeri için oldukça önemli bir maçı kaybetmiştir. Bu olayların ardından abisinin trajik bir kazada öldüğünü öğrenen genç dövüşçü, hayatının en büyük acısıyla karşı karşıya kalacaktır. Ancak kazanın bir düzenlenmiş bir komplo olduğunu öğrendiğinde ise bu durumun üzerine gidecektir ve bulaşılmaması gereken karanlık insanlarla karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Operation Bangkok izle (2021)

/10

İki profesyonel ajan olan Wei ve Liu, büyük bir suç çetesi tarafından kaçırılan bir rehineyi kurtarmak üzere göreve çıkacaklardır. Bu büyük çetenin arasına sızan ikili, görevleri ve rehineni canı için kendi canlarını hiçe sayarak suçlulara karşı amansız bir mücadele vereceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.