/10

The Platform izle

Tek katlı, hücreler üst üste dizilmiş dikey bir hapishane. Her hücrede iki kişi ve lavabo. Günde tek sefer gelen, ilk kattan en aşağıya doğru inen ve her hücrede sadece iki dakika duran yemek dolu bir platform. Hücrede sıkışıp kalmış, her ay değişik koğuşlara tanışan mahkumların sonsuz kabusu. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 631
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

  1. megi dedi ki:


    hayvanlar olsa kendileri yer bırakır ama insanlar açgözlü

  2. Gizemert dedi ki:


    çok harika bir film verdiği mesajlar değindiği noktalar müthiş filmden sonra acıkabilirsiniz dlshşksşkshd

firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Lone Wolf izle (2021)

/10

Yolsuzluk ve adaletsizliği hat safhalarda olduğu Melbourne şehrinde, halk yönetimden hiç memnun değildir. Çevreci ve idealist bir grup gönüllü genç ise bu durumu fırsat bilerek birtakım yasadışı eylem hazırlığına girişecektir. Ancak yetkililer, durumdan önceden haberdar olarak eylem hazırlığında olan grup üyelerine karşı önlem almaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Other Me izle (2022)

/10

Genç ve başarılı bir mimar olan Irakli, hayatının en güzel dönemlerindeyken beklenmedik bir hastalıkla karşılaşacaktır. Aşırı derecede nadir bir göz hastalığına yakalanan Irakli, sıradan şeyleri gerçekdışı birer yansıma olarak görmeye başlar. Gerçeklik algısını yavaş yavaş yitiren Irakli, psikolojik sıkıntılarla baş ederken, tek aşkı olan Nino onun için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.