/10

The Parish izle

Kocasının trajik ölümüyle beraber kızıyla yapayalnız kalan Liz, eşini kaybetmenin üzüntüsü ve kızını avutmanın sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Tüm bunlar yüzünden depresif bir stres içerisinde olan Liz, her geçen gün kabuslar görmeye başlamıştır. Yeni bir eve taşınmanın yaşanan şeyleri geride bırakacağını düşünen Liz, yeni bir hayata başlar. Ama hiçbir şey düzelmeyecek aksine kötüye gidecektir. Giderek daha korkunç kabuslarla yüzleşmek zorunda kalan Liz, kendini esir alan karanlığa karşı mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 50
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Nöbetçi izle (2021)

/10

Fransız özel kuvvetlerde görev yapan eğitimli bir kadın asker, çıktığı son görevde savaşın çirkinliklerine ve yıkımına ağır derecede şahit olmuştur. Bu travmatik olaydan sonra görevden uzaklaştırılır ve evine gönderilir. Artık hayatı eskisi gibi olmayacak olan kadın asker, hayattaki tek varlığı olan kız kardeşinin birisi tarafından darp edildiğini öğrenir. Eski asker, kardeşini inciten adamdan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Cyborg Son İlah izle (1989)

/10

Kiralık bir dövüşçü olan Gibson, yaşadığı şehri mahveden ve ölümcül bir hastalığa bulayan bir çete liderlini durdurmak üzere işe alınır. Ancak bu olayın ardından durumlar karışacaktır. Gibson'u kiralayan ve hastalığın tedavisini ele geçirerek insanları kurtarmayı amaçlayan Pearl, çete tarafından kaçırılacaktır. Artık tüm yük Gibson'un sırtına binmiştir ve kiralık dövüşçü, artık para için değil masum insanların hayatı ve intikam için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ölü Taklidi izle (2018)

/10

Philis, henüz küçük yaşındayken bir grup katil tarafından kaçırılmıştır ve ailesi öldürülmüştür. Rehin alınan Philis, çok zor günler geçirmiş ama neyse ki kurtulmayı başarmıştır. Hayatının geri kalanını amcasıyla birlikte yaşamak zorunda kalan Philis, amcasının kendisine karşı olan kötü davranışları nedeniyle çok kötü bir çocukluk geçirmiştir. Yaşı ilerleyen Philis, o eski kötü günleri geride bırakmıştır. Ama tüm olayların yaşandığı amcasının evine geri dönmek zorunda kaldığında ise kötü geçmişiyle yüzleşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.