/10

The Other Lamb izle

Diğer insanlardan uzak, derin bir ormanın ortasında yaşayan bir tarikat bir adam tarafından yönetilmektedir. Tarikatın tüm üyeleri kadınlardan oluşmaktadır tek erkek onları yöneten liderdir. Tarikatta doğan ve Saleh adını almış bir kız, tarikatın içerisinde büyümüştür. Ancak Saleh'in aklında sürekli soru işaretleri dolanmaktadır. Çünkü o yaşadıkları düzeni saçma olarak görüyor ve sürekli sorgulamaktadır. Gün geçtikçe yaşanan olaylar ve Saleh'in sorguladığı benliği onu yavaş yavaş harekete geçirmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 342
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Cursed izle (2021)

/10

Bir grup yaşayan ölü insanlar, birileri tarafından yaratıldığı ve kontrol edildiği düşünülmektedir. Bu yaşayan ölüleri tıpkı gözü kara bir askermiş gibi kullanan bu gizemli kişiler, acımasız bir plana sahiptir. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, bir taraftan yaşayan ölü ordusuna karşı mücadele ederken diğer taraftan bu işi kimin planladığının araştırmasını yapmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Incision izle (2020)

/10

Acımasız ve psikopat bir estetik cerrahı olan Dr. Cunningham, şans eseri yolları kesişen Alexa ve arkadaşlarını kaçırmıştır. Takıntılı bir manyak olan Cunningham, kaçırdığı bu insanlara hayatlarının en büyük işkencelerini yapmak üzeredir. Alexa ve arkadaşları ise en büyük korkuları ile yüzleşmek ve psikopat katilin elinden kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Eski Ayinler izle (2020)

/10

Genç bir gazeteci olan Cristina, yıllardır süregelen korkunç bir söylentinin gerçekliğini araştırmak üzere Veracruz'a doğru yola çıkacaktır. Burada terk edilmiş eski ve ıssız bir köyde yaşadığına inanılan şeytanın vücut bulmuş halini görmek isteyen Cristina, bölgedeki yerliler tarafından kaçırılacaktır. Eski tür korkunç bir ayinin kurbanı haline gelen Cristina, korkunç güçlere karşı zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.