/10

The Nightshifter izle

 • Tr Altyazı
 • Berbat bir işe ve aynı derecede berbat bir hayata sahip olan Stenio, geçimini geceleri morgda çalışarak sağlamaktadır. Şehrin en büyük ve korkutucu morgunda gece vardiyasında çalışan Stenio, artık sıradan bir insan olmaktan çıkmıştır. Her gece ölülerle bir arada olan Stenio, artık onlarla iletişim kurmaya başladığını fark etmiştir. Ancak bunun nasıl bir sonuçlar getireceğinden habersizdir. Gece devriyesi sırasında işlerin çirkin bir hal almasıyla birlikte Stenio hayatının en kötü gecesinden sağ kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

   Toplam İzlenme: 19
   Kategori:

   , ,

   İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
   Rebecca izle (2020)

   /10

   Genç ve zengin bir adam olan Maxim, çok sevdiği karısını daha yeni kaybetmiştir. Büyük bir üzüntü içerisinde olan Maxim, biraz tatil yapmak istemiştir. Bu sırada iş araya genç ve güzel bir hizmetçiyle tanışmıştır. Kısa süre içerisinde sıkı bir ilişkileri olan Maxim ve genç hizmetçi, evlenmişlerdir. Beraber lüks ve eşsiz şatolarında yaşamaya başlamışlardır. Ancak bu hayatları ilk tanıştıkları tatil günlerinden farklıdır. Çünkü Maxim'in eski karısının ruhu sanki hala o şatonun içerisindedir. Esrarengiz bir mücadele sürerken gizli sırlar gün yüzüne çıkmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   Dengesiz izle (2020)

   /10

   Psikolojik sıkıntılar çeken, insanların saygısızlıklarına ve bencilliklerinden şikayet eden bir adam, trafikte bir kadınla ufak bir tartışma yaşamıştır. Ancak olay daha fazla büyümemiş ve herkes kendi yoluna gitmiştir. Ancak kendisine engel olmayan ve dengesiz davranışları olan adam, çocuk sahibi olan kadının peşine düşmeye başlamıştır. Sürekli onu takip ediyor ve tacizlerde bulunuyordur. Ufak bir tartışma büyük bir ikili savaşa dönüşmüştür. İşler tahmin edilmeyecek kadar çirkin bir hal almaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   Antebellum izle (2020)

   /10

   Başarılı bir yazar olan Veronica, kocası ve küçük kızıyla huzur içerisinde mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak belirlenen gün geldiğinde seçilmiş kişi olan Veronica, kendisini geçmiş bir zamanda hapsolmuş bir şekilde bulur. Hayal ürünü olmayan bu geçmiş gerçek ve korkunçtur. Kendisi ve kendisi gibi siyahi insanlar özgürlüklerini ve hayatlarını kaybetmiş şekilde acımasız bir hayat sürmektedir. Veronica, kendisi ve diğerlerini bu bataklıktan kurtarmak için mücadele etmesi ve gizemli sırrı ortaya çıkartması gerekmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.