/10

The Lost City izle

Bir roman yazarı olan Loretta'nın yazdığı son kitabı tüm dünyada büyük bir ilgi görmüştür. Ve insanlar kurgu olan kitabın hayal dünyasına kendilerini kaptırmışlardır. Bunun üzerine zengin ve acımasız bir adam, Loretta'yı kaçırarak "The Lost City" kitabındaki gizli hazineyi bulmaya zorlar. Ancak hikayenin baş kahramanı Alan, iş arkadaşı Loretta'yı kurtarmak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,601
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bullet train izle
Bullet Train izle (2022)

/10

Farklı tarzlara sahip beş kiralık katil, mermi kadar hızlı bir trende aynı görev için harekete geçmiştir. Amaçları gizemli bir çantaya ulaşmak olan beş katil, birbirlerine karşı aynı trende ölümcül bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.