/10

The Last Warrior: Root of Evil izle

Artık savaş bitmiş ve Belogorie'da barış içerisinde huzurlu bir yaşam başlamıştır. Bu büyülü dünya, modernize bir hal alırken insanlar rahat bir yaşam sürmektedir. Ivan ise hak ettiği şöhretli lüks yaşamını sürmeye başlamıştır. Bu büyülü dünya giderek daha iyi bir hal alırken diğer boyutlardan açılan bir portal yüzünden kötü niyetli kadim güçlerin saldırısına uğrayacaktır. Bu durum karşısında barışı sağlamak için yeniden savaşmak zorunda kalan Ivan, yurttaşlarını toplayarak Belogorie'yi savunmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 198
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

  1. app dedi ki:


    sitede filmde çok güzel

Bir Tekboynuz Diliyorum izle (2020)

/10

Annelerini kaybetmelerinden dolayı büyük bir üzüntü duyan Emma ve Mia, henüz çok küçük iki kızdır. Babaları ile birlikte büyükannelerini çiftliğine taşınan Mia ve Emma, buradaki hayatlarına alışmaya çalışmaktadırlar. Ancak çiftlikte buldukları tek boynuzlu bir at, iki kardeşin hayatını değiştirecektir. Sihirli güçlere sahip bu tek boynuzlu at, iki kardeşe hayatlarının en büyülü macerasını yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Soul izle (2020)

/10

Müzik tutkunu bir piyanist olan Joe, müzik kariyerine ilk adımlarını atmıştır. Bu yeni hayatında kariyerini emin adımlarla ilerletmek isteyen Joe, ne yazık ki henüz kariyerini başındayken yaşadığı bir olay sonucunda hiç bilmediği başka bir dünyada kapana kısılır. Bu bilmediği ve garip olaylarla dolu gezegenden kurtulmak isteyen Joe, müziğe olan inancı sayesinde mücadelesinden asla vazgeçmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Misfits izle (2021)

/10

Bir grup başarılı hırsızdan oluşturulan bir ekip, büyük çaplı bir altın soygunu için harekete geçecektir. Dünya çapında etkileri olacak bu büyük soluklu altın hırsızlığı, oldukça planlı bir şekilde başlamıştır. Ancak işler, soyguncuların beklemediği şekilde gelişir. Ünlü bir suçlu olan Richard Pace, bu soygunun bir parçası haline geldiğinde tüm soygun, suçlular ve para sahipleri büyük bir çıkmazın içinde kendini bulur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.