/10

The Gentlemen izle

Fragman İzle

Londra’da kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen Mickey Pearson, ailesi ile birlikte Amerika'da yaşamayı planlar. Kendisine yeni bir hayat kurmayı planlayan Mickey, işlerini ünlü milyarder Matthew'e devredecektir. Özel dedektif olan Fletcher ise Mickey’ın işlediği suçları ortaya çıkarmanın peşindedir... İçerisinde komedi öğeleri de barındıran The Gentlemen filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 17,092
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

 1. Moderator sikici dedi ki:


  Amcik agizli moderator.. Film nerde pust

  • filmizle720p dedi ki:


   Değerli yorumunuz için teşekkürler 😀 Film güncellenmiştir.

 2. Esra dedi ki:


  Her yerden kaldırılmışti, mükemmelsiniz! Çekim de harika.

 3. Arlie Terrell dedi ki:


  Film on numara. Öneririm

 4. Anke Ruzicka dedi ki:


  Bu filmi izlemeden ölmeyin derim 😀

 5. Treasure.com.pk dedi ki:


  Altyazılı pakistan dili yok mu

 6. slotxo dedi ki:


  Netflix üzerinden izlemeye kalktım ama kalitesi kötüydü okru felan daha iyi kaliteli

Echo Boomers izle (2020)

/10

Ekonomik sıkıntılar içerisinde üniversite okuyan 5 yakın arkadaş, mezuniyetlerinin ardından hayatın adaletsizlik ve acımasızlığıyla kötü şekilde yüzleşmişlerdir. Bu durumda hayatları için bir şeyler yapmaları gerektiğinin düşünen arkadaşlar, zenginlerden çalarak kendilerine vermek üzere bir maceraya çıkacaklardır. Bir ekip kuran ve zenginlerden çalmaya başlayan yakın arkadaşlar, işlerin çirkinleşmesinin ardından birbirleriyle karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Happily izle (2021)

/10

Tutkulu ve birbirlerine delicesine aşık olan Tom ve Janet çifti, güzel bir evlilik geçirmektedirler. Ancak ufak aksilikler ve hatalar sonucu bir cinayetle karşı karşıya kalan çift, birbirlerine karşı soğumaya başlayacaklardır. İşledikleri suçtan kaçmaya çalışan çift, olaydan ne kadar uzaklaşmak isteseler de birbirlerine karşı bir psikolojik savaşa girişeceklerdir. Bu cinayet çiftin evliliği hatta birliği bozarak birbirlerine düşman hale getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

A Call to Spy izle (2019)

/10

Henüz 2. Dünya Savaşının başlarında İngiltere, askeri bakımdan oldukça kötü ve vahim durumdadır. Bu durumu dengelemek adına adımlar atan Churchill, casusların İngiltere adına çok önemli olduklarının farkındadır ve yeni casuslar eğitilmesi için bir ajans kuracaktır. Burada eğitim gören genç casuslar, eğitimlerinin hemen ardından Fransa'ya göreve gideceklerdir. Ancak savaşın gerçek yüzüyle karşı karşıya kaldıklarında her şey değişmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.