/10

The Forty-Year-Old Version izle

Hayatını tiyatro yazarlığına adayan Radha, 40 yaşına kadar sıkılmadan ve pes etmeden işini layığıyla yerine getirmiştir. Ancak Radha bu işte başarısızdır ve o da bu durumun farkındadır. İşine verdiği emeklerin karşılığını alamayan Radha, en sonunda büyük bir karar vererek başka şeyler deneyeme başlamıştır. Yılların yaşanmışlığını ve tecrübelerini kaleme döken Radha, kendisinin kaliteli bir rapçi olarak yeniden keşfetmiştir. Artık farklı ve kendisi için daha iyi olabileceğini düşündüğü yolda ilk adımlara atmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 534
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

365 gun bugun
365 Gün: Bugün izle (2022)

/10

İlk filmin ardından birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan Laura ve Massimo, artık daha güçlü aşkları ile güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak bu güzel birliktelik pek uzun sürmeyecektir. Massimo'nun ailesi ile olan sorunları çiftin arasını bozarken, gizemli bir adam Laura'nın kalbini çelebilmek için çıkagelmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.