/10

The Fisherman’s Diary izle

Geçimini balıkçılıktan kazanan ufak bir Kamerun kasabasında, kız çocuklarına ve kadınlara karşı çok katı kurallar mevcuttur. Bu kasabada ailesiyle yaşayan Ekah, diğer erkek çocukları gibi eğitim görmek ve okula gitmek isteyen küçük bir kızdır. Ancak babası ve çevresi dahil onun bu tutumuna karşı çok serttir. Yine de eğitimin gücüne güvenen ve bazı şeyleri değiştirmeyi hayal eden Ekah, karşılaştığı sert tavırlara rağmen pes etmeyecek ve eğitim görebilmek için sonuna kadar savaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 27
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

  1. Megi dedi ki:


    Güzeldi sonu şaşırttı beni 😭

Shareek izle (2015)

/10

Küçük yaşlardan itibaren beraber kardeş gibi büyüyen kuzenler, olgunlaştıklarında ve kendi hayatlarını kurmaya başladıklarında kendilerini birbirlerinin karşısında bulacaktır. Çünkü aile mirasını bölüşmek hiç kolay olmayacaktır. Bir avuç toprak için birbirlerine düşman haline gelen kuzenler, aile içerisinde büyük bir savaşa neden olacaktır. Her şey bittiğinde ise arlarındaki miras savaşının bedelleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the merry gentleman izle
The Merry Gentleman izle (2008)

/10

Kocasından şiddet gören Kate, artık yaşadığı bu zorluklara katlanamaz ve her şeyi geride bırakarak Chicago'ya taşınır. Tek başına yeni bir hayata atılan Kate, kimseyi tanımıyordur. Taşındığı yerde Frank adında bir adamla tanışmıştır. Frank ve Kate'in arasındaki ilişki yavaş yavaş ilerlemektedir. Ancak Frank kiralık bir katildir ve profesyonel bir dedektif tarafından aranmaktadır. Kate'nin istemeden dedektifle arkadaşlık kurması ise her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

A Family Tour izle (2018)

/10

Yaptığı bir film yüzünden hayatı berbat bir hal alan Ying Liang, filmi Çin'de yasaklanmış ve Ying ailesiyle birlikte ağır bir şekilde Hong Kong'a sürülmüştür. Her şeyini bir anda kaybeden ve ailesiyle birlikte ortada kalan Ying, tüm bu durumları düzeltmek için farklı yollar arayacaktır. Yine de filminin arkasında duran ve bir şeyleri düzelteceğini düşünen yönetmen Ying, Tayland'da bir film festivaline katılarak filmini kamuoyuna sunar. Ying'in hayatı ikinci kez değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.