/10

The Final Scream izle

Henüz genç ve yeni bir aktör adayı olan Kia, mesleğine karşı oldukça tutkulu bir insandır. Karşısına çıkan tüm aktörlük işlerine katılan ve çekimlerde yer almak için can atan Kia, yeni bir korku filminin seçmelerine katılır. Seçmelerinde oldukça başarılı bir aktörlük gerçekleştirme gayretinde olan Kia, kısa süre içerisinde kendisinin bir filmde olmadığının farkına varacaktır. Korku, acımasızlık ve vahşetle karşı karşıya kalan genç aktör, zorlu bir hayatta kalma mücadelesi verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 16
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kızıl Gökler izle (2021)

/10

Ender bir hastalığa sahip olan Nadja, ameliyat olmak üzere oğluyla birlikte Amerika'ya doğru yola çıkar. Ancak uçak tam da okyanusun üzerindeyken bir grup terörist tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında tek amacı oğlunu korumak olan Nadja, oğlunu korumak için sahip olduğu hastalığın gücünü kullanarak harekete geçmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ölümcül Labirent 2: Şampiyonlar Turnuvası izle (2021)

/10

İlk olaylardan sonra kurtulmayı başaran Zoey ve Ben, bu ölümcül oyunu düzenleyen acımasız insanların peşine düşeceklerdir. Ancak kendilerini daha büyük bir tuzakta olduklarını fark etmeyen ikili ve hiçbir şeyden habersiz masum insanlar kendilerini ölümcül bir labirentte bulacaklardır. Daha önce kurtulmayı başarmış Zoey ve Ben'in liderlik edeceği ekip, bu labirentte kurtulmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korku kapani baslangic izle
Korku Kapanı: Başlangıç izle (2021)

/10

Altı yakın arkadaş, güzel bir kamp yapmak üzere ormanlık bir bölge olan Appalachian'a doğru yola çıkmışlardır. Ancak dağa ulaşan patika yoldan sapan ve ormanın içerisinde dalan arkadaşlar, hiç beklemedikleri olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Ormana yerleştirirmiş tuzaklarla baş etmeye çalışan gençler, ormanda yaşayan vahşi ve acımasız insanların avı haline geleceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.