/10

The Bone Box izle

 • Tr Altyazı
 • Hayatında yalnız kalan Tom, geçmişte yanlış adamlara yaptığı borçları ödemek için elinden geni yapıyordur. Ailesi mirası eşyaları satan Tom, ödemeyi geciktirdiği için başını yavaş yavaş belaya sokuyordur. Bu yüzden hızlıca para kazanması gerektiğini düşünen Tom, mezar soyguncusu olarak çalışmaya başlar. Bu sayede Tom, hatırı sayılır bir miktar para kazanmış ancak psikolojik bir travmanın eşiğine kadar gelmiştir. Mezarları yağmaladığı için lanetlendiğini ve ruhların kendisinden intikam almaya çalıştığını düşünen Tom, korkunç bir savaş verecek ve işleri düzeltmek için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

   Yönetmen:

   Kategori:

   , ,

   İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
   Enola Holmes izle (2020)

   /10

   Ünlü dedektif Sherlock Holmes'in kız kardeşi olan Enola, annesinin zamansız kaybından dolayı büyük bir karmaşa yaşamaya başlar. Bu hayatta en çok değer verdiği annesini kaybetmeyi göze alamayan Enola, onu bulmak için bir keşfe başlayacaktır. Ancak abileri Enola'yı bu işler uzak tutarak iyi bir eğitim almasını istemektedir. Ama Enola kararlıdır ve ne pahasına olursa olsun kendi yolunu çizecektir. Abilerinin üstesinden gelerek bir şekilde annesini aramaya başlar. Karşılaştığı gizli gerçekleri tek tek açığa çıkartan Enola, büyük bir acımasız planı yavaş yavaş çözecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   The Nightshifter izle (2018)

   /10

   Berbat bir işe ve aynı derecede berbat bir hayata sahip olan Stenio, geçimini geceleri morgda çalışarak sağlamaktadır. Şehrin en büyük ve korkutucu morgunda gece vardiyasında çalışan Stenio, artık sıradan bir insan olmaktan çıkmıştır. Her gece ölülerle bir arada olan Stenio, artık onlarla iletişim kurmaya başladığını fark etmiştir. Ancak bunun nasıl bir sonuçlar getireceğinden habersizdir. Gece devriyesi sırasında işlerin çirkin bir hal almasıyla birlikte Stenio hayatının en kötü gecesinden sağ kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

   Sekiz Yüz izle (2020)

   /10

   Japonlar, 1937 yılında acımasızca Çin'i işgal etmeye başlamıştır. İşgal ettikleri tüm şehirleri alt üst eden Japonlar, hızlı bir ilerleyiş sağlamışlardır. Japonlar Çin'in Şangay şehrine girdiklerindeyse savaşın en kanlı günleri başlamış bulunacaktır. Şehir içerisinde psikolojik ve stratejik bir savaş sürerken 800 Çinli asker şehrin ortasında sıkışıp kalmıştır. Teslim olma gibi bir seçenekleri olmayan 800 Çinli asker, kanlarının son damlalarına kadar Şangay'da özgürlük için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.