/10

The Biggest Little Farm izle

Yeni evli bir çift olan John ve Molly, birbirlerini gerçekten sevmektedir. Ancak çift, diğer insanlar gibi şehirde yoğun bir iş hayatı yaşamak istememektedir. Onlar daha sakin ve iç açıcı bir hayatın peşindedir. Bu yüzden Los Angeles merkezinden uzakta 200 dönümlük bir çiftlikte yaşamaya başlıyorlar. Sürdürülebilir bu çiftlikte, hayvanları, ağaçları, bitkileri ve doğasıyla çok güzel bir yaşam alanı oluşturarak iç açıcı bir hayata atılıyorlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 388
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Britney vs Spears izle (2021)

/10

Çok genç yaşta "Popun Prensesi" lakabını kazanan Britney Spears, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir pop starı olmayı başarmıştır. Ancak bu göz alıcı kariyerinin ardından Spears’ın özel yaşamında bazı sorunları vardır. Psikolojik rahatsızlıkları olan Spears, yaşanan olaylar yüzünden hayat özgürlüğünü neredeyse kaybetme derecesine gelmiştir. Bu zorlu süreçte mücadele etmeyi bırakmaya Spears, özgürlüğünü ve benliğini kazmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

louvre muzesinde bir gece leonardo da vinci izle
Louvre Müzesi’nde Bir Gece: Leonardo da Vinci izle (2020)

/10

Dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi olan Louvre Müzesi, Leonardo da Vinci'nin pek çok eserine ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça önemli sırlara, gizemlere ve tarihe sahip eserleri bünyesinde barındıran Louvre Müzesi, sanat açısında önemli bir yere sahiptir. Eşsiz bir müze unvanını taşıyan Louvre Müzesi, özel rehberler eşliğinde bir belgesele aktarılmıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Schumacher izle (2021)

/10

Özel bir yetenek olan ve üst üste 7 kere Formula 1 şampiyonu olmayı başaran Michael Schumacher, tüm dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Yetenekli bir yarışçı olan Schumacher, Formula 1 tarihine adını yazdırmasının yanında ailesi ve çocukları ile güzel bir hayat sürmektedir. Ancak yaşanan talihsiz bir kazanın ardından felç kalan ve bilinç sorunları yaşamayan başlayan Schumacher'in, hayatı ve kariyerin mahvolmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.