/10

The Alpines izle

Eskiden çok yakın olan yedi arkadaş, neredeyse beş yıldır birbirleri ile görüşmemiştir. Bu özlemi gidermek ve arkadaşlıklarını tazelemek için ıssız dağ evinde bir araya gelen yedi arkadaş, eğlenceli bir hafta sonu geçirmeyi planlamıştır. Ancak bu hafta sonu tatili büyük bir karmaşaya dönüşür. Tuhaf olaylar yaşamaya başlayan ve bunların geçmişleriyle bağlantılı olduğunu fark eden yedi arkadaş, korkutucu bir tehditle karşı karşıya kalmıştır. Kendilerini bu durumdan kurtarmak için mücadele etmeye başlayan yedi yakın arkadaşın, arkadaşlık bağlarının sınırları zorlanacak ve iç çatışmalar yaşanmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 19
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

No One Gets Out Alive izle (2021)

/10

Büyük hayallerle ülkesini terk ederek Amerika'da yaşama fırsatı bulan Ambar, Amerika'da kadınlara özel geçici bir pansiyon tutmuştur. Burada sıkı çalışarak hayatını düzene sokmak isteyen genç kadın, hayatının kabusu yaşayacaktır. Pansiyonda tuhaf olaylar yaşandığının farkına varan Ambar, aldırış etmediği bu paranormal olayların kurbanı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ghost Mansion izle (2021)

/10

Bir korku hikayeleri yazarı, perili ev konseptli hikayesini tamamlamak için perili evlerde yaşamış insanlara ulaşarak onlara röportaj yapmaya başlamıştır. Perili evlerde yaşanan paranormal olayların peşinden giden ve bunları kanıtlamakla kafayı bozan genç muhabir, fark etmeden bu korku dolu karanlığın içine sürüklenecektir ve kendisi de bu korkunç olayların bir parçası haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.