/10

Terrible Jungle izle

Fragman izle

Genç bir maceracı olan Eliott, merakı kadar saf ve masumdur. Her zaman Otopis'in gizemini araştırmak isteyen Eliott, en sonunda bu maceraya atılmak üzere yola çıkar. Otopis hakkında söylenenlerin gerçek olup olmadığını her zaman merak eden Eliott, ormandaki ilerleyişini sürdürdükçe korkunç gerçeği yavaş yavaş öğrenmeye başlar. Söylentilerin doğru olmaması Eliott'un kendisini acımasız bir orman çetesinin ortasında bulmasına sebep olacaktır. Genç maceracı doğru olanı yapmak ve ormandaki vahşilerden kurtulmak için sonuna kadar mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,441
Dil Seçenekleri:
Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
babil izle
Babil izle (2022)

/10

Dünyadaki film popülerliğinin artması ve film sektörünün devi olan Hollywood'un ilk yükselmeye başladığı dönemlerde, pek çok karakter Hollywood'un gücü sayesinde zirveye ulaşmış ve hayatlarının en gösterişli dönemlerini yaşamaya başlamışlardır. Ancak hırslarına ve açgözlülüklerine yenik düşen ünlü oyuncular, hızlı yükselişlerinin ardından düşüşlerini de yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bicaklar cekildi gizemli bir seruven izle
Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven izle (2022)

/10

Yunanistan'da bir tatil adasında gerçekleşen cinayet üzerine harekete geçen ünlü dedektif Benoit Blanc, bu gizemli davada kendisinin nelerin beklediğinden habersizdir. Adaya giriş çıkışın olmadığı ve içlerinde katil veya katillerin olduğu bir grup şüpheli ile karşı karşıya gelen Ajan Blanc için işler hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.