Tenet izle

  • Tr Altyazı

The Protagonist adıyla tanınan cesur bir savaşçı, dünyadaki düzeni sağlamak ve hayatları kurtarmak için savaşmaktadır. Ancak kendisine verilen özel bir görev yüzünden büyük bir tehlikeye girecektir. Yinede insanlık için bu görevi kabul edecektir. Gerçek zamanın ve benliğinin sınırlarının dışına çıkarak uluslararası bir yolculuk yapan savaşçı, zorlu bir casusluk görevini yerine getirmek için karanlık dünyaya ayak basmak ve acımasız katillerin arasına karışmak zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,953
İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
adaletsiz izle
Adaletsiz izle (2019)

/10

İşlerini kurallara pek uygun yapmayan iki polis memuru, işlerini şiddetle ama kesin bir şekilde bitirmektedir. Bu yüzden medyanın reklamı haline gelmişler ve görevden uzaklaştırılmışlardır. İşleri her zaman kendi bildikleri doğrulara göre halleden ikili, işlerini kaybetmelerinin ardından boşluğa düşmüş ve paraya ihtiyaç duymaya başlamışlardır. Bu yüzden yaptıkları en iyi şeyi yaparak yer altı dünyasına girmeyi hedeflemişlerdir. Ancak hiç beklemedikleri şeylerle karşı karşıya kalacaklardır. İki eski polisin yer altı dünyasında yaşadıkları aksiyon Adaletsiz izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

archenemy izle
Archenemy izle (2020)

/10

Max adındaki bir adam, gizemli bir şekilde dünyayanın yer yüzüne gelmiştir. Sıradan dış görünüşü yüzünden insanlar, Max'i normal bir insan olarak görmektedir. Ancak Max'in fantastik bir hikayesi vardır. Başka bir boyutta süper güçlü bir kahraman olan Max, güçlerinden arındırılmış şekilde dünyaya gönderilmiştir. Max'in bu fantastik hikayesine edindiği yakın bir dostu olan genç Hamster haricinde kimse inanmamıştır. Her şeyi yoluna koymak isteyen Max ve ona yardım eden arkadaşının atıldıkları zorlu macera olan Archenemy izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

close izle
Close izle (2019)

/10

Zengin babasının vefatının ardından genç bir kız olan Zoe, büyük bir mirasın tek varisi olmuştur. Böyle bir olay tüm okları Zoe'nin üzerine çekmiştir. Babasının düşmanları, rekabetçi şirketler ve mirasa el koymak isteyen fırsatçıların hepsi Zoe'nin üzerine gelecektir. Bu süre zarfında korunmak için tecrübeli bir yakın koruma olan Sam ile birlikte saklanmaya başlarlar. Ancak üzerlerine gelen tehlikeden habersiz olan Zoe ve Sam'in riskli hayatta kalma mücadelesi olan Close izle. Close film izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.