/10

Tenet izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

The Protagonist adıyla tanınan cesur bir savaşçı, dünyadaki düzeni sağlamak ve hayatları kurtarmak için savaşmaktadır. Ancak kendisine verilen özel bir görev yüzünden büyük bir tehlikeye girecektir. Yinede insanlık için bu görevi kabul edecektir. Gerçek zamanın ve benliğinin sınırlarının dışına çıkarak uluslararası bir yolculuk yapan savaşçı, zorlu bir casusluk görevini yerine getirmek için karanlık dünyaya ayak basmak ve acımasız katillerin arasına karışmak zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,739
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
zamanda tutsak izle
Zamanda Tutsak izle (2021)

/10

Bir grup tatil yapmak isteyen insan, internette buldukları keşfedilmemiş tropikal bir tatil koyuna giderler. Yaşanacak olaylardan habersiz bu insanlar, birkaç saat geçirmek için geldikleri bu koyda hayatlarının dehşetini yaşayacaklardır. Denize ayak basmalarından itibaren geriye kalan tüm hayatları bir güne sıkışan insanlar, hızla yaşlanmaya ve hatta ölmeye başlayacaklardır. Durumun farkına vardıklarında ise bu büyülü koydan kurtulabilmek için mücadele etmeye başlayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Kapılar izle (2021)

/10

Tahmin edilenin aksine uyarısız bir şekilde dünyaya gelmeye başlayan uzaylılar, dünyanın dört bir yanına ulaşım için kapılar açmışlardır. İnsanlık tarafından nasıl çalıştığı ve kullanıldığı bilinmeyen kapılar, uzaylıların sırlarını taşıdığı düşünülmektedir. Bunun bir istila olduğunu varsayan insanlık, birlikte hareket etmeye başlayacaktır. Ancak olaylar karmaşık ve derin bir hale bürünecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Echo Boomers izle (2020)

/10

Ekonomik sıkıntılar içerisinde üniversite okuyan 5 yakın arkadaş, mezuniyetlerinin ardından hayatın adaletsizlik ve acımasızlığıyla kötü şekilde yüzleşmişlerdir. Bu durumda hayatları için bir şeyler yapmaları gerektiğinin düşünen arkadaşlar, zenginlerden çalarak kendilerine vermek üzere bir maceraya çıkacaklardır. Bir ekip kuran ve zenginlerden çalmaya başlayan yakın arkadaşlar, işlerin çirkinleşmesinin ardından birbirleriyle karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.